Menu Zavřeno

Po pauze čekají basketbalistky první zápasy

Souboj o míč

Vynucená přestávka byla dlouhá. Žádné tréninky, žádné zápasy. Teď se vše lehounce vrací k normálu. Trochu se podařilo potrénovat. Nyní tu máme první malé turnaje. 

Kompletní zápasový program basketbalová federace zrušila. Soutěže byly ukončeny. Nebudou známí vítězové ani sestupující. Těm, co se mimořádně dařilo, zůstane jen dobrý pocit. Komu sezóna nevycházela podle představ, může se v klidu zaměřit na tu příští.

Naši baskeťáci začali dohánět tréninkové manko v posledních dubnových dnech. Nejprve venku. Od zpřístupnění sportovní haly na palubovce. Delší lenošení bylo znát. Jen pár jedinců se dokázalo doma poctivě hýbat.
Tři týdny máme za sebou a můžeme se opět porovnat se soupeři. Zjistit, zda se podařilo alespoň částečně vrátit se do předešlé formy. Máme zde první turnaje.

Začínají starší minižačky

Děvčata U13 si již tuto neděli (31. 05. 2020) zajedou do Přerova na jednodenní turnaj “O ROTAČNÍ PEC 2020” . Soupeři budou kvalitní. Postupně se utkají s SBŠ Ostrava (děvčata), TBS Přerov (mix) a SK UP BCM Olomouc (chlapci).

Program bruntálských děvčat:

10:30

SBŠ Ostrava - SK Bruntál

13:30

TBS Přerov - SK Bruntál

15:00

SK Bruntál - SK UP BCM Olomouc

Nejmladší slečny v Ostravě?

Naše nejmladší dívky U10 (ročníky 2010 a mladší) absolvují svůj turnaj v Ostravě v sobotu 06. 06. 2020. Na něm se utkají s TJ Rožnov p.R. a domácí SBŠ Ostrava.

Program bruntálských děvčat:

11:15

SK Bruntál - TJ Rožnov pod Radhoštěm

Sportcentrum Dubina, ul. Horní 81, Ostrava

12:30

SK Bruntál - SBŠ Ostrava

Sportcentrum Dubina, ul. Horní 81, Ostrava

Žačky narazí na neznámé soupeřky

V sobotu 13. 06. 2020 se představí na turnaji ve Žďáře nad Sázavou. Domácím se podařilo narychlo zorganizovat turnaj pro děvčata U15, ve kterém se kromě našich dívek představí BK Sojky Pelhřimov, Bižuterie Jablonec nad Nisou a domácí BK Vlčice Žďár nad Sázavou.

Program bruntálských děvčat:

10:15

SK Bruntál - Bižuterie Jablonec nad Nisou

12:15

BK Sojky Pelhřimov - SK Bruntál

17:45

BK Vlčice Žďár nad Sázavou - SK Bruntál

Na turnajích nepůjde o žádné honění vavřínů. Děti se chtějí po mnoha týdnech opět bavit hrou. Chtějí před další pauzou, tentokrát prázdninovou, opět okusit zápasovou atmosféru.

Související příspěvky