Menu Zavřeno

Žáby si zajely pro výhru

Kadetky U17

V sobotní podvečer se v přerovské sokolovně představila děvčata U17. Bruntálské a přerovské kadetky si  v prvním utkání letošní soutěže připsaly výhru. Úspěšný vstup do Nadregionální ligy chtěly oba týmy potvrdit další výhrou. Po velmi pěkném představení putovaly všechny body do Bruntálu.

Dvanáctka bruntálských žab se v Přerově předvedla velmi dobrou hrou. Všechny hráčky poctivě plnily své úkoly. Tým tak mohl zapojit do hry kompletní lavičku a rozložit síly.

Směr utkání naznačila již první čtvrtina. Domácí hráčky se přes naši agresivnější celoplošnou obranu těžce dostávaly k zakončení. Naproti tomu se hostujícímu týmu dařilo hrát rychlé protiútoky, popř. slušně střílet ze střední vzdálenosti z volných střel.

V dalším průběhu se do hry zapojila širší lavička. Naše sestava se výškově snížila. V podkošových soubojích začaly dominovat soupeřky. Již se nedařilo přesně kombinovat. Hra na hřišti se vyrovnala a působila mírně chaoticky.

Po poločasové přestávce se bruntálskému týmu podařilo opět ovládnout hřiště.  Děvčata se vrátila k rychlé útočné kombinaci a důrazné obraně. Unavenější přerovské hráčky nedokázaly držet krok. Hostující tým s přehledem navyšoval svůj náskok a v poklidu si došel pro vítězství.

TBS Přerov vs. SK Bruntál   37:78   (6:24, 13:15, 10:18, 8:21)

Body: Kutrová Adéla 21, Šímová Melánie 15, Charvátová Elisabeth 11, Křišťanová Alice 6, Severová Alena 6, Františáková Daniela 5, Kolářová Adéla 5, Mičková Markéta 3, Balušková Valerie 2, Byrtusová Kateřina 2, Šibalová Adéla 2, Cibáková Karolína. Trojky: 1:4. Trestné hody: 6/2-12/4. Fauly: 8:8. Rozhodčí: Sokolovský L., Kuba T.