Menu Zavřeno

Výsledky týdne (25. 9. – 1. 10. 2023)

Mic 41

Z našich týmů se v tomto týdnu představily žačky U14 a kadetky U17. Obě sestavy zajížděly na palubovku soupeřek. Mladší děvčata měla náročnější třízápasový program. Starší hrály jen jedno utkání.

Kadetky U17

sobota, 30.09.2023

TBS Přerov vs. SK Bruntál   37:78   (25:10, 14:17, 16:15, 19:15)

Bruntálská děvčata odehrála velice dobré utkání. Agresivní obranou se dostávala k míči. V útoku se dařila rychlá kombinace s úspěšným zakončením. V první čtvrtině si bruntálský tým vybudoval vedení, které ho dostalo do pohody. Po zbytek utkání si hru kontroloval. Do hry se zapojila kompletní lavička.

Body: Kutrová Adéla 21, Šímová Melánie 15, Charvátová Elisabeth 11, Křišťanová Alice 6, Severová Alena 6, Františáková Daniela 5, Kolářová Adéla 5, Mičková Markéta 3, Balušková Valerie 2, Byrtusová Kateřina 2, Šibalová Adéla 2, Cibáková Karolína. Trojky: 1:4. Trestné hody: 6/2-12/4. Fauly: 8:8. Rozhodčí: Sokolovský L., Kuba T.

Žákyně U14

Třízápasovou porci na venkovních palubovkách odehrály tento týden žákyně U14 v Žákovské lize. Výhry se nedočkaly, ale zápas od zápasu je znatelné lepší sehrání týmu. Smůlou je absentování některých hráček.

čtvrtek, 28.09.2023

BK Panter Javorník vs. SK Bruntál   59:51   (21:7, 10:5, 16:16, 12:23)

žačky U14

Trenér: “Jako černá a bílá, jako noc o den, prostě jedna půlka začarovaná, druhá úžasná. Takový byl dnešní zápas v Javorníku. Dvě nemocné hráčky se vrátily do sestavy, tři chyběly. Na to se ale vymlouvat nemůžeme. Prohra o 8 bodů je zklamání, ale poslední čtvrtina ukázala, že dokážeme hrát skvěle a soupeřkám nedat šanci. Doufáme, že se holky z takových zápasů, jako byl ten dnešní, ponaučí a v domácích zápasech naváží na dnešní poslední čtvrtinu.”

Body: Palová Lucie 15, Svobodová Natálie 10, Bociánová Simona 6, Klimešová Justýna 6, Němcová Tereza 6, Jurková Karolína 4, Trnková Alexa 4, Špičáková Kateřina, Válková Eliška. Trojky: -:0. Trestné hody: -/--22/7. Fauly: -:4. Rozhodčí: Chodura Ondřej, Kmošek Jakub.

BK Frýdek-Místek vs. SK Bruntál   73:37   (18:11, 29:14, 10:4, 16:8)

Trenér: “S dnešním výkonem holek jsem spokojený, začínáme hrát solidní basket. Je ale ještě na čem pracovat. Škoda, že nás na venkovní zápasy jezdí pořád dost málo. S plnou sestavou by vypadal zápas zase trošku jinak.”

Body: Bociánová Simona 11, Metelková Soňa 8, Špičáková Kateřina 5, Palová Lucie 4, Němcová Tereza 3, Jurková Karolína 2, Klimešová Justýna 2, Svobodová Natálie 2, Trnková Alexa, Válková Eliška. Trojky: 0:0. Trestné hody: 10/1-24/13. Fauly: 16:8. Rozhodčí: Kuba Theodor, Marek Ondřej.

OSK Olomouc vs. SK Bruntál   77:21   (24:6, 16:9, 12:4, 25:2)

Proti zkušenějšímu domácímu týmu podaly naše žačky statečný výkon. Zápas od zápasu se holky sehrávají. Hra získává větší řád. Je potřeba, aby se bodově v utkání chytilo více hráček.

Body: Bociánová Simona 10, Palová Lucie 3, Jurková Karolína 2, Klimešová Justýna 2, Němcová Tereza 2, Trnková Alexa 2, Svobodová Natálie, Špičáková Kateřina, Válková Eliška. Trojky: 1:0. Trestné hody: 16/6-11/5. Fauly: 8:10. Rozhodčí: Kapaňa Lukáš, Zatloukal Ondřej.