Kadetky úspěšné s Krnovem

Kadetky U17

V neděli 17.3.2024 se v kategorii U17 utkaly naše bruntálské hráčky na venkovním hřišti s Krnovem.

V první čtvrtině se dívkám velmi dařilo. ,,Holky se předvedly ukázkově,“ řekl trenér Morys ještě před druhou čtvrtinou.

Postupem času dívky dávaly čím dál tím víc najevo, že nehrají na domácím hřišti. Koš se stal velkou překážkou, ale holky se s ní popraly a udržely se na výherní pozici s výsledkem 63:39.

,,Dnes jsme soupeře porazili dvakrát za jeden zápas,“ prohlásil trenér po ukončeném zápasu. ,,Dívky soupeře porazily jak v počtu proměněných košů, tak i dokonce v počtu neproměněných.

Tým prohlásil: ,, Střelba dnes možná nebyla z naší strany úplně přesná, ale aspoň jsme všem ukázaly, že jsme mistryně ve vytváření napínavého dramatu kolem každého pokusu a nezdaru!

Co si pro nás holky připraví příště? Emoce můžete prožívat společně s nimi 4. 5. 2024 v 10:00 na domácím hřišti v Bruntále.