Menu Zavřeno

Ubytování v Bruntále

Níže uvedená zařízení je možné využít k ubytování týmů. Pro porovnání je cena přepočtena na jednu osobu a noc. Cena je pouze orientační. Bližší informace najdete na stránkách jednotlivých poskytovatelů ubytování.

MUDr. Hana Jurajdová – turistická ubytovna

Ubytování v samotném centru Bruntálu. Prostory mají kapacitu 9 pokojů až pro 28 osob. Ve společných prostorech je kuchyňka. Stravování je možné v restauraci U KATA, která se nachází přímo v areálu ubytovny. Možnost wifi připojení k internetu.

Turistická ubytovna

Restaurace FARMA Kočov

Ubytování nedaleko Bruntálu v příjemně a útulně zařízených pokojích, pár kroků od restaurace. K dispozici máme 1, 2, 3, 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, satelitem, Wifi připojení a 3 x 4lůžkové zařízené apartmány s kuchyňským koutem.
Farma Kočov

Balíky - nečekejte

Koliba U staré věže

Nabízí ubytování nedaleko Bruntálu. Má sdílenou kuchyň, restauraci a dětské hřiště. Je zde i terasa a výhled do zahrady. Všechny pokoje mají šatní skříň, TV i vlastní koupelnu.
Koliba U staré věže

Penzion ABC

Penzion se nachází na okraji města Bruntál – brány Hrubého Jeseníku. Rezervace ubytování je možná od dvou a více nocí.

Penzion ABC

Ubytovna Střední odborné školy

Restaurace a penzion U kata

Penzion Vám nabídne komfortní ubytování ve dvou trojlůžkových a jednom dvojlůžkovém pokoji. Standardní vybavení každého pokoje – TV, lednice, postel, stolek, křesla, koupelna, toaleta, sprcha atd.
U kata

Hotel Montenegro

Ubytování je zajištěno v plně vybavených jednolůžkových, dvojlůžkových a trojlůžkových pokojích i apartmánech. Všechny pokoje i apartmány hotelu jsou vybaveny vlastní koupelnou s vanou, WC, LCD TV, SAT, minibarem, telefonem s přímou volbou a zdarma připojení k internetu WIFI.
Montenegro

Hotel FOJTŮ

Hotel poskytuje 24 lůžek v 16 pokojích. Všechny pokoje jsou s koupelnou, sociálním zařízením, ledničkou. Cena zahrnuje DPH 15%, snídani, WIFI, ručníky, povlečení, toaletní potřeby.
Fojtů

Hotel Slezan

Hotel poskytuje 126 lůžek v 52 pokojích včetně 7 apartmánů. Všechny pokoje jsou s koupelnou, sociálním zařízením, telefonem s přímou volbou, s možností barevné televize se satelitním příjmem, případně minibarem. Vybrané pokoje nabízí až 35 televizních programů.
Slezan