Menu Zavřeno

Minižačky v Přerově herně potěšily

Minižačky U13
Po delší zápasové pauze se mohla naše děvčata opět představit svým fanouškům. V neděli 31. 5. 2020 odehrála v Přerově jednodenní turnaj “O rotační pec 2020”, pořádaný pro chlapce i dívky 2008 a mladší.

Mezi čtyřmi účastníky byl náš tým daleko nejmladší a nejmenší. Přesto se holky starších a fyzicky vyspělejších soupeřů nezalekly. Snažily se poctivě hrát hru určenou trenéry.

V utkáních zahrály hráčky mnoho pěkných rychlých kombinací. Snažily se i o individuální akce nacvičované na posledních trénincích. Vše samozřejmě nevyšlo až k úplnému bodovému zakončení, ale snaha byla potěšitelná.

Horní řada: Bibi, Deli, Hermelína. Prostřední řada: Špička, Lalů, Kája, Venuše, Papuch, Severka, Simča, Balu. Spodní řada: Dudlík, Kryštofka.

K výhře se týmu nepodařilo během tří utkání dopracovat. Nejblíže k tomu bylo v posledním utkání. Snaha o rychlejší a důraznější hru nám v druhém utkání v řadě v závěru vzala dost sil.

Nevadí. V neděli tolik o vavříny nešlo. Holky se hlavně bavily. Po počáteční malé nervozitě z nich byla cítit pohoda, radost a nadšení. A pochvala od rodičů a fanoušků byla určitě stejně potěšitelná jako placka na krku.

Výsledky našeho týmu:

SK Bruntál - SBŠ Ostrava (děvčata)

13:87

SK Bruntál - TBS Přerov (mix)

15:40

SK Bruntál - SK UP BCM Olomouc (chlapci)

Související příspěvky