Menu Zavřeno

Naši muži se vrací na scénu

Basketbalové boty
Náš mužský basketbalový tým se po několikaleté odmlce vrací s elánem a nadšením na palubovky. Připravuje se na účast v Severomoravské lize 2. třídy.

Družstvo procházelo během letošního jara a léta výraznými změnami, a to jak v sestavě, tak ve strategii. Trenérem se stal Jan Šutovský. Domácí odchovanec, který mládežnické roky spojil se Sokolem Karviná. S tímto týmem se stal na pozici rozehrávače i dvojnásobným mistrem ligy v juniorské kategorii.

Jan Šutovský

Trenér Jan Šutovský si sestavu poskládal převážně z bruntálských odchovanců. Kromě mladých hráčů z juniorské kategorie se v ní objevují i zkušení hráči s bohatými zkušenostmi získaných při působení v jiných klubech a soutěžích.

Tato směsice zkušeností a mladé energie slibuje zajímavé a vyrovnané vystoupení v nadcházející sezóně. Týmová chemie, která se vyvíjela během společných tréninků a příprav, naznačuje, že naši hráči mají potenciál hrát se soupeři vyrovnané partie. Zároveň se tým zaměří na vytvoření pozitivního vztahu s fanoušky, kteří se již těší na návrat mužského basketbalu do našeho města.

S napětím očekáváme začátek sezóny Severomoravské ligy 2. třídy. Tým mužů je připraven ukázat svou sílu, vášeň a odhodlání na palubovce a bojovat za co nejlepší výsledky. S podporou našich fanoušků a oddaností hráčů věříme, že toto je začátek další úspěšné kapitoly v historii našeho klubu.

K prvnímu utkání sezóny 2023/2024 naši muži nastoupí v sobotu 23.09.2023 v Háji ve Slezsku, kde se postaví místním BK Snakes.  Poprvé doma je můžeme vidět v pátek 06.10.2023, kdy přivítají BO TJ Hlučín.

Sestava: David Barusel, Vojtěch Frank, Jan Hlobil, Jiří Jiskra, Tadeáš Kolomý, Kryštof Koutník, Štěpán Matela, Filip Mikula, Roman Musil, Lukáš Pelc, Ladislav Piňko, Robert Schuska, Jan Šutovský, Jakub Tkačík, Patrick Váňa, Svatopluk Vodička, Jiří Zadovei. Trenér: Jan Šutovský

Související příspěvky