Jarní kemp 2016

V době letošních jarních prázdnin se některé naše basketbalové naděje zúčastnily jarního basketbalového kempu. A jak se říká, nebylo to žádné „šolichání“. Děti si nejenom hrály, ale i tvrdě makaly. Podívat se můžete na krátký sestřih.

Celkem kemp absolvovalo dvacetčtyři dětí a pět trenérů. Děti sportovaly od pondělí do pátku v tělocvičnách ZŠ Cihelní, vždy od 8:00 do 15:00 hod. Jeden trénink byl věnován balančnímu cvičení pod vedením p.Mistrové (Fitness Kobra). Poslední den proběhla návštěva bruntálského Wellness.

 

Jako trenéři na kempu působili: Sandra Barnetová, Tomáš Harabiš, Lukáš Mazal, Petr Grenar a Dalimil Morys.

Podobné příspěvky

Soustředění Mikulov 2018 – video Krátké video z basketbalového soustředění hráčů a hráček SK Bruntál v Mikulově v srpnu 2019.
Výsledky v týdnu (5. 3. – 11. 3. 2018) Minulý týden nám do zápasů zasáhla chřipková epidemie. Některá utkání se musela zrušit, v některých naše týmy musely nastoupit v neúplné sestavě. Ženy si přivezly z Čech důležitou výhru. Mladší kategorie se k výhrám nedopracovaly....
Výsledky v týdnu (26. 2. – 4. 3. 2018) Pouze ve dvou utkáních se představily týmy SK Bruntál. V sobotu bojovali v Příboře žáci U15, v neděli dohrávaly své utkání ženy v SML. Plánovaná utkání minižaček U11 byla na žádost soupeřek odložena. Některé děti absolvovaly příměstský kemp....