Menu Zavřeno

Prcci si přivezli výhru

Cestu do Ostravy si v sobotu dopoledne udělaly naše nejmladší naděje. Soupeřkami smíšeného týmu byla děvčata místní basketbalové školy. Po dvou vyrovnaných a napínavých zápasech si oba týmy rozdělili po jedné výhře.

SBŠ Ostrava vs.SK Bruntál mix   34:24   (8:4, 16:0, 4:4, 6:16)

K sobotním zápasům nastoupilo smíšené družstvo našich nejmladších s pokynem důsledně bránit a bojovat o každý míč. To se dařilo, čímž jsme výškově lépe vybaveným soupeřkám ztěžovali možnost vytvořit si střelecké šance. V prvním utkání jsme měli několik příležitostí, ovšem nedařilo se střelecky, což rozhodlo o výsledku.

SBŠ Ostrava vs.SK Bruntál mix   44:47   (6:12, 8:14, 16:11, 14:10)

Ve druhém utkání jsme si po změnách v sestavě a zlepšení střelby našich klíčových hráčů vytvořili náskok patnácti bodů. Po povinném střídání našeho nejbojovnějšího hráče v poslední čtvrtině soupeř náskok dorovnal na rozdíl jediného bodu. V posledních třech minutách zápasu hodně pracovaly nervy, docházelo k chybám na obou stranách. Přesto jsme dokázali soupeři uniknout, proměnit šanci a zvítězit těsným rozdílem tří bodů.

Všichni hráči a hráčky si zaslouží velkou pochvalu za bojovný výkon i povzbuzování svých spoluhráčů z lavičky. Jsme zkrátka tým!!

Související příspěvky