Menu Zavřeno

Dopoledne s Ještěrkami a Vodníky

Skolka 01

Ve čtvrtek pokračovalo naše sportování s dětmi. Předškoláci z Mateřské školy U Rybníka si v tělocvičně užily zábavy, radosti a pohybu s trojici našich baskeťaček.

Na Základní škole Cihelní se nachází dvě odloučené třídy MŠ U Rybníka, třída Ještěrky a třída Vodníci. Jde o předškoláky, které z velké části příští rok potkáme právě na této škole.

Obě tyto třídy mají ve čtvrtek dopoledne svoji sportovní hodinku. Zde hrají hry, učí se základní pohybové dovednosti, závodí. Poslední tělocvik jsme byli u toho.

Za prcky se vydaly tři naše basketbalistky. Trenérka Katka Jedličková si vzala na výpomoc Aničku Sobotkovou  a Terku Mazalovou. Připravily si pro děti trochu běhání, lehká cvičení, opičí dráhu a samozřejmě chvilku basketbalu.

Při debatě s jednou z paní učitelek jsem zjistil, že v minulosti ve školce učila i některé naše basketbalistky, současné hráčky druholigového týmu žen. Napadne vás, které to jsou?

Dopoledne s dětmi bylo super. Děti nás potěšily svým zápalem se hýbat, soutěžit a zkoušet si nové věci. Většinou byly pohybově velmi šikovné. Již se těšíme na další setkání.

Související příspěvky