Menu Zavřeno

Čtveřice dívek přivezla z Vysočiny bronz

Streetball ve Žďáře nad Sázavou

V neděli 21.6 se žačky opět představily na turnaji ve Žďáře nad Sázavou. Tentokrát v turnaji ve streetballu. Bruntálský basketbal reprezentovaly  Magda, Míša, Jana a Nela, a to v kategorii 2006. Holky si přivezly bronzové medaile.

V úvodním zápase holky narazily na domácí tým pod názvem “Gravitace”. Musely se potýkat s výškovou i fyzickou převahou. Po rozpačitém začátku se srovnaly a soupeřkám i vyrovnaly. Ztrátu z úvodu ale již nedokázaly dohnat a po boji prohrály 6:12.
V druhém zápase narazily na pražský tým ,,Pražský Číči”. Tento soupeř si do Žďáru přivezl velice kvalitní sestavu. Opět vynikal po fyzické stránce. Tentokrát ale k výšce přidal i rychlost. Bruntalačky byly často pod tlakem což zapříčinilo mnoho neproměněných vyložených příležitostí.  Porážka 5:13 tak byla na místě.
V následující dvou posledních zápasech se již podařilo holkám pořádně zabojovat.  Proti soupeřkám se dařila rychlá kombinace, kdy míč putoval svižně z ruky. Také proměňování střeleckých šancí se podstatně zlepšilo. Byly z toho výhry s týmy ,,Princezny ze Zlína” 11:3 a “Ňákýý holky” ze Žďáru nad Sázavou 12:3. Po týdnu další medaile z Vysočiny. Tentokrát bronzové.
Streetball
Streetball
Streetball
Streetball
Streetball

Související příspěvky