Menu Zavřeno

Naše minižačky zakončily herní sezónu v Rožnově pod Radhoštěm

Img 20200613 Wa0003
Tři družstva našich minižaček se v sobotu 13.6.2020 zúčastnily 2. ročníku turnaje 3 na 3, Radegastův streetball 2020. Za podpory rodičů se do boje o medaile vrhly dvě družstva ve sloučené kategorii U10 a U11 a jedno družstvo také ve sloučené kategorii U12 a U13 bez rozdílu pohlaví.
Celkem v každé z kategorií bylo 8 týmů, a tak při systému každý s každým, měl každý tým před sebou 7 zápasů. Děvčata si sama vytvořila týmy, a tak Špička, Dudlík, Bibi a Simča se vlastně stala nejmladšími a nejmenšími účastnicemi turnaje. Děvčata se vyšších a starších soupeřů i z řad chlapců nezalekla a předvedla, že umí bojovat. S počtem zápasů se jejich výkon hodně zlepšil, a to je jen důkaz toho, že tyto turnaje mají ve zdokonalování individuálních herních činností smysl.
Ve vysoké konkurenci se neztratil ani náš druhý mladší tým ve složení Deli, Maja, Severka a Hermelína. Za úmorného vedra předvedly holky solidní výkon a odvezly si z turnaje bramborovou medaili.
Naše holky ve starší kategorii ve složení Papuch, Venuše, Žužu s pendlující Deli měly také velmi hbité soupeře a soupeřky, a i přes poměrně dobrý výkon, nakonec skončily na 7. místě.
Turnaj byl zakončen ve svém závěru soutěžemi v herních činnostech jednotlivců. Poděkování si zaslouží organizátoři turnaje a nám nezbývá než se těšit na další ročník Radegastova streetballu a na nadcházející sezónu.

Související příspěvky