Výsledky v týdnu (1. 1. – 8. 1. 2018)

Kadetky si zajely do Javorníku pro porážku. Nejmladší minižačky se rozešly smírně s SBŠ Ostrava. Minižáci U12 se museli sklonit před Snakes Ostrava. Přípravka získávala zkušenosti v dalších zápasech.

Kadetky U17

neděle 7. 1. 2018

Soupeř dodatečně v lednu “naskočil” do rozjeté sezóny a na jeho žádost došlo operativně k odehrání zápasu. Hned od prvních minut bylo patrné, že to pro náš tým nebylo moc šťastné řešení.  I když tým odjel v počtu devíti dívek, nebyl zcela fit. Do termínu utkání stihly některé hráčky onemocnět či se zranit. Aby se narychlo dohodnuté utkání ihned nerušilo, nastoupila děvčata i se zdravotním handicapem. Žačky v týmu byly po svátcích jen s jedním slabším tréninkem. Během celého utkání bojovala děvčata hlavně sama se sebou. Mnoho našich chyb dokázaly soupeřky lehce trestat. Útok byl chaotický, bez nápadu a pomalý. Na úspěšné zakončení se děvčata hodně nadřela. Chybělo řešení jedna na jednu. Obrana byla nesoustředěná.

BK Panter Javorník vs. SK Bruntál   57:49   (17:12, 11:11, 11:10, 18:16)

Body: Mazalová Petra 16, Grmelová Sofie 10, Ječmenová Julie 10, Jedličková Anna 7, Vajdová Klára 4, Balušková Veronika 2, Harabišová Nela, Machová Viktorie, Oravcová Lucie. Trojky: 2:2. Trestné hody: 9/5-17/5. Fauly: 18:13. Rozhodčí: Opletal, Smelty.

Minižáci U12

Výběr z galerie:

sobota 6. 1. 2018

Zápasy s týmem z popředí tabulky měly ostravští hadi plně ve své režii. Naši mladíci zaostávali hlavně v individuálních činnostech. To se promítalo jak při řešení jedna na jedna, tak při přečíslování.

SK Bruntál vs. BK Snakes Ostrava   47:77   (10:16, 12:23, 8:24, 17:14)

SK Bruntál vs. BK Snakes Ostrava   33:51   (7:12, 8:15, 10:13, 8:11)

Minižačky U11

SK Bruntál vs. SBŠ Ostrava   41:30   (6:11, 10:12, 14:5, 11:2)

Bruntálská děvčata se utkala s Ostravou o průběžné první místo v tabulce. V prvním utkání získaly hostující hráčky do poločasu mírný náskok a to díky vyrovnanější lavičce. Naše základní sestava dokázala s Ostravou držet krok či ji mírně přehrávat. Střídání přinášelo do hry problémy, které soupeřky využívaly. V druhém poločase vsadil trenér na nejzkušenější hráčky v týmu. Třetí a čtvrtou část odehrál v šesti hráčkách s cílem vybojovat alespoň jednu výhru. Do konce třetí části skóre otočily. I přes velký úbytek sil holky bojovaly. V poslední části náskok zvýraznily.

Body: Franková Viola 12, Němcová Michaela 9, Křišťanová Alice 6, Mazalová Tereza 6, Vaculíková Jana 4, Františáková Daniela 2, Mičková Markéta 2, Drápalová Barbora, Kutrová Adéla, Severová Alena, Světničková Nela, Zatloukalová Agáta. Trojky: 0:0. Trestné hody: 8/5-17/6. Fauly: 11:10. Rozhodčí: Jedličková Kateřina.

SK Bruntál vs. SBŠ Ostrava   27:67   (5:14, 18:18, 0:19, 4:16)

V odvetném zápase dostala větší příležitost i další děvčata. Soupeřky demonstrovaly svou sílu celoplošnou obranou a rychlou kombinací. Bruntálské holky zaostávaly silově i rychlostně. Mírné srovnání sil došlo v druhé části po nástupu základní pětice. Druhý poločas pak byl opět jednostrannou záležitostí.

Body: Vaculíková Jana 9, Němcová Michaela 6, Kutrová Adéla 4, Křišťanová Alice 4, Drápalová Barbora 2, Zatloukalová Agáta 2, Franková Viola, Františáková Daniela, Mazalová Tereza, Mičková Markéta, Severová Alena, Světničková Nela. Trojky: 0:0. Trestné hody: 16/7-10/1. Fauly: 7:9. Rozhodčí: Jedličková Kateřina.