Menu Zavřeno

Výsledky v týdnu (26. 2. – 4. 3. 2018)

Pouze ve dvou utkáních se představily týmy SK Bruntál. V sobotu bojovali v Příboře žáci U15, v neděli dohrávaly své utkání ženy v SML. Plánovaná utkání minižaček U11 byla na žádost soupeřek odložena. Některé děti absolvovaly příměstský kemp.

Ženy B

neděle 4. 3. 2018

SK Bruntál B vs. TJ Šumperk   112:28   (28:4, 32:13, 22:7, 30:4)

Šestičlennou hostující sestavu tvořily, až na jednu výjimku, juniorky. Po pár minutách úvodní části bylo zřejmé, že na domácí tým nebudou stačit. Do bruntálského koše padla úspěšná šumperská střela až v osmé minutě utkání za stavu 24:0! V podobném stylu probíhal i zbytek utkání, když “zlomené” šumperské dívky nestačily bojovností, nasazením ani fyzicky.

Vysoká výhra byla podpořená výbornou střelbou ze střední i dlouhé vzdálenosti. Tým měl celkem třináct úspěšných tříbodových pokusů, o které se podělilo pět hráček. Proti odevzdaným soupeřkám se dařilo hrát rychlé protiútoky i pěkné postupné kombinace.

Body: Jedličková Kateřina 21, Šandová Michaela 20, Ječmenová Julie 18, Mazalová Petra 14, Barnetová Sandra 12, Kuzmová Kateřina 10, Barnetová Nikol 10, Samsonová Hana 7. Trojky: 13:3. Trestné hody: 8/5-3/1. Fauly: 12:7. Rozhodčí: Opršal Martin.

Žáci U15

sobota 3. 3. 2018

BK Příbor B vs. SK Bruntál   74:71   (22:13, 14:22, 19:20, 19:16)

Do utkání dvou neporažených týmů vstoupili lépe domácí hráči, jenž si brzo vypracovali dvouciferný náskok. Po následné bodově vyrovnané pasáži se podařilo v závěru poločasu bruntálskému týmu šňůrou dostat na rozdíl jednoho bodu. Třetí třetina přinesla dvě rozdílné pasáže. První pětiminutovky vládli na hřišti domácí, druhou hosté. Do závěrečné části se nastupovalo za vyrovnaného stavu. V té se projevily bruntálské fauly střádané v průběhu utkání. Dva hráči se vyfaulovali. Domácí bodově opět odskočili. V závěru se již hostům podařilo jen korigovat.

Body: . Trojky: 1:4. Trestné hody: 37/20-8/2. Fauly: 8:22. Rozhodčí: Pospíšil Z., Ščurek V.