Výsledky v týdnu (13. 11. – 19. 11. 2017)

Čtyřicátý šestý týden přinesl pouze tři zápasy bruntálských týmů. Ve čtvrtek si z Ostravy přivezly výhru kadetky. O víkendu musely skousnout dvě porážky žačky.

Kadetky U17

čtvrtek 16.11.2017

Basket Ostrava vs. SK Bruntál   58:67   (11:25, 19:13, 13:16, 15:13)

K předehrávce utkání NRS odjížděl tým po delší zápasové pauze a předchozím nepodařeném utkání v Krnově. Mírným favoritem byla domácí sestava. Bruntálským hráčkám se podařilo odehrát výbornou první čtvrtiny. Všechny hráčky na hřišti vše odmakaly a vytvořily si zasloužený náskok. V dalším průběhu se do hry více zapojila mladší děvčata. Hra se vyrovnala. V závěrečné části se domácí tým pokusil o závěrečný tlak, kterému se podařilo odolat a zaslouženě vyhrát.

Body: Mazalová Petra 21, Vajdová Klára 12, Jedličková Anna 11, Machová Viktorie 8, Ječmenová Julie 7, Balušková Veronika 4, Harabišová Nela 2, Oravcová Lucie 2. Trojky: 2:2. Trestné hody: 18/8-14/5. Fauly: 17:16. Rozhodčí: Adam Giecek, Pavlína Šuláková.

Žačky U14

sobota 18.11.2017

SK Bruntál vs. BK Havířov   31:107   (5:17, 15:19, 1:41, 10:30)

S velkým favoritem dokázaly holky držet “slušný” výsledek pouze v prvním poločase. Naše hra přinesla hodně individuálních chyb zapříčiněných nesoustředěním, zbrklostí a nedůsledností. Od druhého poločasu se k tomu přidala nechuť bojovat, ležérnost a absence týmové hry. Ostudný výkon byl po zásluze potrestán krutou porážkou.

Body: Jedličková Anna 17, Harabišová Nela 5, Oravcová Lucie 4, Pernicová Veronika 2, Sussová Klára 2, Žerotínská Adéla 1, Barnetová Anna, Kosařová Aneta, Mazalová Tereza. Trojky: 0:3. Trestné hody: 13/3-31/14. Fauly: 12:23. Rozhodčí: Čarnecký Martin, Smelty Jiří.

neděle 19.11.2017

SK Bruntál vs. Basket Ostrava   43:56   (15:20, 5:9, 6:11, 17:16)

Před utkáním proběhl krátký pohovor trenérů s týmem. Děvčata přislíbila změnu přístupu k zápasu a to také dodržela. Tým více spolupracoval, zlepšila se hra jak v obraně, tak v útoku. Ve hře se opět objevila bojovnost, nasazení a chuť uhrát  slušný výsledek.

Body: Harabišová Nela 15, Jedličková Anna 15, Žerotínská Adéla 6, Oravcová Lucie 5, Pernicová Veronika 2, Barnetová Anna, Kosařová Aneta, Mazalová Tereza, Sussová Klára. Trojky: 1:0. Trestné hody: 10/4-13/4. Fauly: 12:14. Rozhodčí: Karabínová Natálie, Veselý Ondřej.