Menu Zavřeno

Přehled týdne (14. 1. – 20. 1. 2019)

Z osmi utkání minulého týdne dotáhly naše týmy do vítězného konce pouze tři. V derby s Krnovem byli dvakrát úspěšní minižáci U13. Ve Valmezu vyhrály žačky U15. Všechny porážky nám uštědřily ostravské týmy. Minižáci U11 padli s MOaP Ostrava, minižačky U11 s Basketem Ostrava a žačky s SBŠ Ostrava.

Žačky U15

sobota 19. 01 2019

SBŠ Ostrava vs. SK Bruntál   71:56   (17:21, 17:6, 22:18, 16:11)

Na povedenou první část nedokázala bruntálská děvčata navázat v druhé čtvrtině. Útočná snaha byla chaotická, plná individuálních chyb. Pod tlakem soupeřek naše holky neproměňovaly šance, špatně zpracovávaly přihrávky. Nedokázaly se srovnat s rychlým pohybem domácích hráček. Po poločase se naše hra trošku uklidnila. Útok opět trošku se oživil, vrátila se snaha hráček zakončovat. Přesto měly ostravské hráčky mírně navrch a utkání dovedly do vítězného konce.

Body: Harabišová Nela 22, Oravcová Lucie 9, Němcová Michaela 8, Žerotínská Adéla 7, Barnetová Anna 6, Mazalová Tereza 4, Sobotková Anna. Trojky: 0:1. Trestné hody: 22/11-31/11. Fauly: 19:17. Rozhodčí: Zdeněk Pospíšil, Jan Hrabec.

neděle 20. 01 2019

Basket Valmez vs. SK Bruntál   45:64   (3:25, 22:10, 13:13, 7:16)

V první čtvrtině předvedla bruntálská děvčata parádní hru. Své soupeřky k ničemu skoro nepustila a samotná útočila ostošest. Dařila se rychlá a přesná kombinace. Všechny hráčky dokázaly atakovat domácí koš. Obrana byla dynamická a koordinovaná.

Žačky U15Nad výkonem v další části kroutili trenér i diváci nevěřícně hlavou. Spousta zahozených šancí, nepřesné přihrávky, špatný pohyb, nedisciplinovanost. Jakoby nám ta děvčata někdo vyměnil. Domácí dívky nás přehrávaly. Naši “blbou” hru dokázaly využít a snížit svou ztrátu.

Po poločasové přestávce to vypadalo, že se hostující holky srovnaly a v klidu si dojdou pro výhru. Jedenáctibodová šňůra tomu dávala šanci. To by ale nesměly v posledních třech minutách třetí části umožnit stejnou šňůru domácí sestavě. Při vývoji utkání náš náskok před závěrečnou desetiminutovkou nebyl nijak rozhodující. Bruntalačky v ní opět zabraly a nedovolily zvrat.

Body: Harabišová Nela 18, Mazalová Tereza 12, Němcová Michaela 12, Oravcová Lucie 8, Žerotínská Adéla 8, Sobotková Anna 6, Barnetová Anna. Trojky: 0:0. Trestné hody: 22/5-32/16. Fauly: 21:17. Rozhodčí: F.Slezák, M.Procházka.

Minižáci U13

čtvrtek 17. 01 2019

BK Krnov vs. SK Bruntál   25:87   (8:17, 2:24, 5:29, 10:17)

BK Krnov vs. SK Bruntál   39:67   (9:23, 6:20, 14:14, 10:10)

Minižáci U11

Proti ostravským favoritům a vedoucímu týmu soutěže podali naši mladíci bojovný výkon. Proti podzimním utkáním na půdě soupeře došlo k mírnému zlepšení a bylo to znát i na výsledcích.

SK Bruntál vs. NH Ostrava MOaP   14:69   (2:21, 0:24, 8:6, 4:18)

Body: Chromek Martin 4, Harabiš Tomáš 4, Kutrová Adéla 2, Petřík Šimon 2, Pur Vojtěch 2, Bilík Lukáš, Františáková Daniela, Jirouš Vít, Sedláček Lukáš. Trojky: 0:0. Trestné hody: 8/0-6/1. Fauly: 4:4. Rozhodčí: Balušková V., Mazalová P.

SK Bruntál vs. NH Ostrava MOaP   18:73   (6:16, 2:16, 4:23, 6:18)

Body: Chromek Martin 6, Petřík Šimon 6, Kutrová Adéla 4, Harabiš Tomáš 2, Bilík Lukáš, Františáková Daniela, Jirouš Vít, Pur Vojtěch, Sedláček Lukáš. Trojky: 0:0. Trestné hody: 4/0-8/3. Fauly: 8:6. Rozhodčí: Balušková V., Mazalová P.

Minižačky U11

sobota 19. 01. 2019

Bruntálská děvčata se proti vyspělejším soupeřkám snažila, ale na lepší výsledky to nestačilo. Potěšitelná je bojovnost dívek.Trenérky neměly dívkám toho moc co vytknout.

Basket Ostrava vs. SK Bruntál   104:19   (25:7, 15:7, 28:2, 34:3)

Body: Charvátová Elisabeth 7, Ehrenbergerová Monika 5, Voltemárová Kristýna 3, Kutrová Adéla 2, Severová Alena 2, Balušková Valerie, Františáková Daniela, Tesařová Tereza. Trojky: 0:0. Trestné hody: 6/2-16/3. Fauly: 13:3. Rozhodčí: Hlisnikovský.

Basket Ostrava vs. SK Bruntál   91:17   (19:5, 24:2, 22:4, 26:6)

Body: Ehrenbergerová Monika 8, Františáková Daniela 6, Charvátová Elisabeth 2, Kutrová Adéla 1, Balušková Valerie, Severová Alena, Tesařová Tereza, Voltemárová Kristýna. Trojky: 0:0. Trestné hody: 2/1-2/1. Fauly: 7:5. Rozhodčí: Hlisnikovský.