Menu Zavřeno

Žákyně si volno “pozlatily”

Svátky na konci roku si žačky U15 proložily jednodenním turnajem v Krnově. Všechna tři utkání se jim podařilo vyhrát. Na konci dne si tak mohly na krk pověsit velkou perníkovou jedničku.

Krnovská Lokomotiva uspořádala v průběhu svátků tradičně pěkný turnaj. Starší žačky U15 se sešly společně protáhnout údy a vyhopsat vánoční cukroví. Čtyři týmy se utkaly systémem každý s každým a zasoutěžily ve střeleckých disciplínách. Basketbalový den přinesl napínavá utkání, nová kamarádství a zábavu.

Bruntálská sedmičlenná sestava udělala svým fanouškům velkou radost. Postupně si poradila se všemi soupeřkami. Perníková jednička na krku jim byla zaslouženou odměnou.

Výběr z galerie:

SK Bruntál vs. Loko Krnov   55:52

Body: Lerbletierová Sára 25, Jedličková Anna 18, Křišťanová Zuzana 6, Chlebíková Nela 6.

SK Bruntál vs. Basket Ostrava   53:26

Body: Jedličková Anna 23, Lerbletierová Sára 10, Křišťanová Zuzana 8, Chlebíková Nela 6, Harabišová Nela 4, Oravcová Lucie 2.

SK Bruntál vs. BK Jevíčko   47:28

Body: Jedličková Anna 16, Lerbletierová Sára 9, Křišťanová Zuzana 8, Harabišová Nela 6, Oravcová Lucie 4, Chlebíková Nela 2, Ševčíková Emma 2.

Sestava: Harabišová Nela, Chlebíková Nela, Jedličková Anna, Křišťanová Zuzana, Lerbletierová Sára, Oravcová Lucie, Ševčíková Emma.

Již tuto neděli od 16:30 hod. přivítají žačky na své palubovce tým z Mohelnice. Odstartují tak druhou část nadregionální soutěže, ve které budou obhajovat první příčku z části první. Zveme všechny fanoušky podpořit naše mladé basketbalistky.

Související příspěvky