Výsledky v týdnu (2. 4. – 8. 4. 2018)

Dvojnásobnou radost nám udělali žáci U15, když zdolali v sobotu Frýdek-Místek a v neděli rezervu Snakes Ostrava. Minižačky nabíraly zkušenosti na turnaji v polské Wisle. Přípravka narazila na výborný ostravský tým.

Žáci U15

sobota 7. 4. 2018

Basketpoint Frýdek-Místek vs. SK Bruntál   59:92   (11:26, 16:26, 18:21, 14:19)

V souboji dvou týmu z opačného konce tabulky potvrdily hostující hráči roli favoritů. Již v průběhu prvního poločasu byla převaha zřejmá. V dalších minutách dala trenérka větší příležitost méně vytíženým hráčům.

neděle 8. 4. 2018

Snakes Ostrava B vs. SK Bruntál   85:97   (26:19, 11:18, 21:18, 18:21, 9:21)

Bruntálským hráčům utekla první čtvrtina a v té další se z počátku obraz hry nezměnil. Domácí si vypracovali dvouciferný náskok. Úspěšnou cestu za likvidaci ztráty odstartovali hosté v polovině druhé části. Na poločasovou přestávku se šlo za vyrovnaného stavu. Nepoučení odehráli Bruntaláci další minuty. V třetí části se ještě jakž takž drželi, počátek čtvrté byla katastrofa. Ztráta šestnácti bodů se zdála nedostižná. Kluci si ale vzpomněli na závěr druhé čtvrtiny a stejnou vervou se pustili do úspěšného boje. Šlo se do prodloužení, které hosté zvládli výborně.

Minižačky U12

Děvčata se zúčastnila třídenního turnaje v polské Wisle pro hráčky ročníků 2006. Náš tým byl tvořen převážně mladší sestavou, což bylo v zápasech hodně znát.

Výběr z galerie:

Po celý turnaj nás trápila hra v útoku. Proti vyspělejším soupeřkám se holky těžko prosazovaly. A když už se podařilo dostat ke koši, vyšší čekající obránkyně nás jednoduše zablokovala. K úspěšnému zakončení nás dostaly většinou jen rychlé kombinace.

V prvních zápasech jsme si zvykali na posuzování rozhodčích. Co by nám prošlo u nás, neprocházelo v Polsku. Ke konci turnaje už jsme patřili k nejméně faulujícím týmům.

Obrana celkově dělala trenérům radost. Všechna děvčata dřela. S každým utkáním to šlo lépe a lépe. Poctivě bránila po celém hřišti, nevynechala jediný sprint. Jen ty vysoké hráčky nám dělaly starosti.

I když se nepodařilo vyhrát jediné utkání, s vystoupením můžeme být spokojeni. Některá utkání probíhala vyrovnaně. Holky zaslouží velkou pochvalu.

pátek 6. 4. 2018

SK Bruntál vs. MBK Ružomberok   18:59   (6:19, 2:13, 2:17, 8:10)

Body: Mazalová Tereza 4, Franková Viola 2, Křišťanová Alice 2, Marešová Klára 2, Mičková Markéta 2, Němcová Michaela 2, Rollerová Magda 2, Vaculíková Jana 2, Drápalová Barbora, Duhajská Barbora, Kutrová Adéla, Žerotínská Adéla. Trojky: 0:0. Trestné hody: 6/0-15/9. Fauly: 16:10. Rozhodčí: .

SK Bruntál vs. MKS MOS Sleza Wroclaw   14:22   (0:3, 8:6, 0:6, 6:7)

Body: Žerotínská Adéla 10, Mazalová Tereza 4, Drápalová Barbora, Duhajská Barbora, Franková Viola, Kutrová Adéla, Křišťanová Alice, Marešová Klára, Mičková Markéta, Němcová Michaela, Rollerová Magda, Vaculíková Jana. Trojky: 0:0. Trestné hody: 4/0-12/2. Fauly: 16:10. Rozhodčí: .

SK Bruntál vs. SBŠ Ostrava   10:64   (0:15, 5:18, 3:8, 2:23)

Body: Mazalová Tereza 4, Němcová Michaela 4, Franková Viola 1, Mičková Markéta 1, Drápalová Barbora, Duhajská Barbora, Kutrová Adéla, Křišťanová Alice, Marešová Klára, Rollerová Magda, Vaculíková Jana, Žerotínská Adéla. Trojky: 0:0. Trestné hody: 14/4-20/8. Fauly: 16:13. Rozhodčí: .

SK Bruntál vs. UKS Lotnik Wierzavice   35:39   (1:15, 19:6, 2:9, 13:9)

Body: Žerotínská Adéla 15, Mazalová Tereza 13, Marešová Klára 2, Němcová Michaela 2, Rollerová Magda 2, Duhajská Barbora 1, Drápalová Barbora, Franková Viola, Kutrová Adéla, Křišťanová Alice, Mičková Markéta, Vaculíková Jana. Trojky: 0:0. Trestné hody: 12/7-22/7. Fauly: 21:13. Rozhodčí: .

SK Bruntál vs. MOSiR Bochnia   13:35   (6:8, 4:7, 3:8, 0:12)

Body: Franková Viola 4, Němcová Michaela 4, Mičková Markéta 2, Žerotínská Adéla 2, Křišťanová Alice 1, Drápalová Barbora, Duhajská Barbora, Kutrová Adéla, Marešová Klára, Mazalová Tereza, Rollerová Magda, Vaculíková Jana. Trojky: 0:0. Trestné hody: 12/5-11/1. Fauly: 11:13. Rozhodčí: .

SK Bruntál vs. ISWJ Wisla   18:35   (4:4, 4:8, 6:7, 4:16)

Body: Žerotínská Adéla 8, Franková Viola 4, Vaculíková Jana 4, Rollerová Magda 2, Drápalová Barbora, Duhajská Barbora, Kutrová Adéla, Křišťanová Alice, Marešová Klára, Mazalová Tereza, Mičková Markéta, Němcová Michaela. Trojky: 1:0. Trestné hody: 14/5-7/1. Fauly: 9:13. Rozhodčí: .

Minižáci U10

Podle trenérek šlo o nejméně povedená utkání v této sezóně. Silný ostravský tým nám nic nedovolil. Naše děti zaostávaly ve většině činností. A tentokrát nám chyběla i v minulých utkáních ceněná bojovnost a nasazení.

SK Cihelní Bruntál vs. BK Snakes Ostrava   4:117   (0:34, 4:27, 0:35, 0:21)

SK Cihelní Bruntál vs. BK Snakes Ostrava   8:102   (0:20, 5:20, 0:32, 3:30)