Menu Zavřeno

Výsledky v týdnu (16. 10. – 22. 10. 2017)

Během posledního týdne se podařilo vyhrát pouze našim ženám. Kadetky nezvládly utkání v Krnově, ostatní mládežnické týmy podlehly ostravskému ataku.

Ženy “A”

sobota 21. 10. 2017

SK Bruntál vs. BK Příbor   75:50   (22:11, 16:14, 15:18, 22:7)

V plné síle se chtěly ženy předvést domácím fanouškům. Dát zapomenout na nepodařenou cestu do Čech. Od první minuty se snažily hrát agresivní obranu a nedovolit soupeřkám snadně skórovat. V útoku to bylo trochu kombinačně slabší, ale pomohla dobrá střelba z tříbodového území. Prostřední části přinesly přetlačovanou. Dost chyb na obou stranách. Přesto se nám dařilo mírně náskok navyšovat. V třetí části se soupeřky postaraly dvanáctibodovou šňůrou o zdramatizování zápasu. Konec čtvrtiny a celá poslední část však již byla jednoznačnou záležitostí.

Body: Barnetová Sandra 24, Jedličková Kateřina 14, Kuzmová Kateřina 11, Šandová Michaela 11, Barnetová Nikol 6, Mazalová Petra 5, Ječmenová Julie 2, Samsonová Hana 2, Kuspišová Nikol. Trojky: 7:2. Trestné hody: 21/12-17/10. Fauly: 20:15. Rozhodčí: Holubek T., Toboláková B.

Čtěte více: Ženy přidaly druhou výhru

Ženy “B”

čtvrtek 19. 10. 2017

SK Bruntál B vs. SK UP Olomouc B   66:50   (17:13, 15:17, 17:10, 17:10)

V dalším utkání SML, kterou využíváme jako přípravu pro ligové zápasy, mohla děvčata prodloužit domácí neporazitelnost. První poločas přinesl vyrovnanou a napínavou hru. Oba celky hrály tvrdě, ale korektně. Na obou stranách se dařila dlouhá střelba. Druhý poločas přinesl hru trošku tvrdší, někdy na hranici pravidel. Bruntálské hráčky se s tím vypořádávaly lépe, čímž se jim dařilo soupeřkám bodově odskakovat.

Body: Mazalová Petra 14, Šandová Michaela 13, Barnetová Jana 8, Jedličková Kateřina 7, Kuspišová Nikol 7, Samsonová Hana 7, Barnetová Nikol 6, Kuzmová Kateřina 4, Balušková Veronika, Ječmenová Julie. Trojky: 7:5. Trestné hody: 10/3-14/5. Fauly: 8:17. Rozhodčí: Opršal Martin.

Kadetky U17

neděle 22. 10. 2017

SK Bruntál vs. TJ Lokomotiva Krnov   51:67   (12:22, 19:15, 20:4, 16:11)

O utkání můžeme hlavně napsat to, že jej děvčata nezvládla. Po výsledkově úspěšné první části se od druhé čtvrtiny začaly projevovat chyby v naší hře. Chyběl pohyb a hlavně chuť bojovat. Ze zkušených hráček snesla přísnější měřítko pouze Petra. Její snahu nepodpořila žádná z hráček. Mohou holky hledat pro svůj přístup omluvy, a možná u některých i částečně oprávněné, ale celkový dojem z výkonu družstva to nezmění. Ten byl tragický. Zasloužená porážka s nadšením a chutí hrajícím soupeřem.

Body: Mazalová Petra 18, Vajdová Klára 15, Ječmenová Julie 9, Oravcová Lucie 5, Balušková Veronika 2, Machová Viktorie 2, Barnetová Anna, Grmelová Sofie, Harabišová Nela. Trojky: 2:1. Trestné hody: 22/11-11/4. Fauly: 12:14. Rozhodčí: Jedličková Kateřina, Krejčí Kristýna.

Žačky U14

SK Bruntál vs. SBŠ Ostrava A   10:166   (0:47, 2:42, 8:38, 0:39)

První z víkendových ostudných utkání předvedly žačky. Můžeme zaostávat výškově i fyzicky, může být soupeř x-krát šikovnější. My musíme mít snahu a odhodlání nedat nic jen tak. A pokud toto nezvládají zkušené hráčky v týmu, těžko utkání ubojují jejich mladší a menší spoluhráčky. Holky, zamyslete se!

Body: Pernicová Veronika 4, Barnetová Anna 2, Harabišová Nela 2, Sussová Klára 2, Mazalová Tereza, Oravcová Lucie, Sobotková Anna, Ševčíková Emma, Žerotínská Adéla. Trojky: 0:3. Trestné hody: 0/0-11/1. Fauly: 9:8. Rozhodčí: Kremser J., Kavan J.

SK Bruntál vs. SBŠ Ostrava B   41:49   (12:18, 6:13, 8:14, 15:4)

V utkání dvou posledních týmů soutěže si první výhru připsaly soupeřky. Opět stejná písnička jako o den dříve. Možná se trošku rozjasnilo v poslední části, kdy naše věkově zkušené hráčky již hrály to, co se od nich očekávalo. Smůla pro tým, že to přišlo až tak pozdě. A úspěšnost proměňování trestných hodů některých hráček je také na “pořádnou pecku do čumáku”.

Body: Harabišová Nela 16, Oravcová Lucie 12, Pernicová Veronika 5, Mazalová Tereza 4, Sussová Klára 3, Barnetová Anna 1, Kosařová Aneta, Sobotková Anna, Ševčíková Emma, Žerotínská Adéla. Trojky: 0:0. Trestné hody: 21/3-34/15. Fauly: 14:22. Rozhodčí: Kremser J., Veselý O.

Minižačky U12

V obou utkáních se projevila vyrovnanější lavička, individuální dovednosti a hráčské zkušenosti soupeřek. Bruntálské hráčky často sledovaly míč při driblinku a nedokázaly tak úspěšně kombinovat. V řešení činností jedna na jednu v obraně i v útoku byly Ostravačky také šikovnější. Ke zlepšení hry týmu došlo v druhém utkání.

SK Bruntál vs. SBŠ Ostrava   18:52   (3:12, 1:16, 5:10, 9:14)

SK Bruntál vs. SBŠ Ostrava   31:56   (9:10, 7:16, 10:22, 5:8)

Minižactvo U10

Pro naše nejmenší to byly další ze seznamovacích utkání. Věkově i herně zkušenější mladíci soupeře hře jasně dominovali. My budeme věřit. že naše prcky hra baví a zde získané zkušenosti časem zúročí.

SK Bruntál vs. BK NH Flames Ostrava MOaP   4:90   (0:16, 0:22, 2:32, 2:20)

SK Bruntál vs. BK NH Flames Ostrava MOaP   2:98   (0:26, 2:20, 0:28, 0:24)