Menu Zavřeno

Výsledky v týdnu (15. 5. – 21. 5. 2017)

Předposlední květnový víkend měly napilno pouze naše nejmladší naděje. Obě družstva kategorie U11 si zajela na turnaj. Dívky do Krnova a chlapci do Přerova.

Minižačky U11

sobota 20. 5. 2017

Na jednodenním turnaji v Krnově odehrály minižačky tři utkání. Pěkný turnaj měl vysokou úroveň. K vidění byla i napínavá utkání plná bojovnosti a nadšení. Bruntálské sestavě se díky poslednímu zápasu podařilo vybojovat bronzovou příčku.

SK Bruntál vs. TJ OP Prostějov   25:54

Tým z Hané se mohl opřít o dvě vyrovnané pětice. Naše méně zkušené dívky občas vytvářely chyby, které byly trestány. Těžko se tým potýkal s výškovou převahou. O výhře soupeřek rozhodla lepší hra pod koši a větší zkušenost.

SK Bruntál vs. SBŠ Ostrava   11:78

Vícemistr z nedávného národního finále této kategorie byl největším favoritem turnaje. Svou sílu ukázal i v tomto utkání. Naše dívky zaostávaly fyzickými dispozicemi i ve většině basketbalových činností. I přes velkou snahu a bojovnost utrpěla bruntálská děvčata vysokou porážku.

SK Bruntál vs. TJ Loko Krnov   38:24

Domácí sestava nastoupila do utkání po těžkém utkání s Prostějovem. Od prvních minut byla na jejich hře znát únava. Toho dokázaly bruntálské hráčky využít. Během první části si vytvořily dvouciferný náskok. V dalších částech se hra vyrovnala. Na zvrat neměly Krnovačky dostatek sil.

Minižáci U11

Mladíci, posílení o dvě slečny, odehráli v Přerově turnaj “O rotační pec”. Ve skupině se nejprve utkali s chlapeckým týmem Basketu Valmez a následně s mixem ze Zlína. Přes velkou snahu se tým musel spokojit s bojem o předposlední příčku, kde narazil na domácí Přerov.

neděle 21. 5. 2017

Utkání ve skupině

SK Bruntál vs. Basket Valmez (chlapci)   ??

Chlapecký tým z Valašského Meziříčí byl nad síly naší sestavy. Zaostávali jsem jak v basketbalových dovednostech, tak rychlostně. Naši nejméně zkušení hráči se na hřišti spíše rozkoukávali. Často chyběl pohyb bez míče. Vstup do turnaje byl nepovedený.

SK Bruntál vs. SKB Zlín (mix)   ??

Smíšená zlínská sestava nám dokázala v prvním poločase odskočit až o deset bodů. Ve třetí části naši mladíci zabojovali a připravili šanci bojovat o vítězství. Ztráta dvou bodů před závěrečnou čtvrtinou byla povzbuzující. Několik individuálních chyb v jejím úvodu však naše šance snížilo na minimum. Porážka nás odsoudilo do bojů o 5. – 6. místo.

Utkání o 5. – 6. místo

V dvojutkání s domácí smíšenou sestavou měla naše sestava navrch. V obou utkáních dokázala své soupeře jasně přehrávat. Po dobré obraně se dařilo praktikovat rychlé protiútoky a úspěšně zakončovat. Výsledkem bylo konečné páté místo v turnaji.

SK Bruntál vs. TBS Přerov (mix)   62:22

SK Bruntál vs. TBS Přerov (mix)   48:14

Související příspěvky