Menu Zavřeno

První domácí utkání na jedničku

První domácí utkání odehrály ženy na jedničku. Početná lavička dovolila od počátku vsadit na rychlou kombinaci a agresivní obranu. Již v první čtvrtině si děvčata vytvořila vysoký náskok. Hostující Frýdek-Místek musel skousnout porážkou o více jak padesát bodů.

Proti Frýdku-Místku se nám v posledních letech dařilo. Věřili jsme, že stejné zbraně jako v minulých utkáních, nám pomohou k plným bodům i nyní. Agresivnější obrana a rychlá hra měla přinést požadovaný výsledek.

Na naší lavičce tentokrát sedělo jedenáct hráček. Velká rotace nás udržovala stále v plné síle a tempu. Proti utkání v minulém kole se kadetky více osmělovaly k individuálnímu řešení. Zkušené hráčky Sandra Barnetová, Kateřina Jedličková a Michaela Šandová opět na hřišti podporovaly své mladé spoluhráčky a v mnoha případech jim pomohly vyřešit složitou situaci.

V polovině úvodní části svítil stav na ukazateli 14:0. Na jejím konci byl náš náskok více jak dvacetibodový. Hra, kterou se tým rozhodl praktikovat, se dařila. Soupeřky se těžce dostávaly přes bruntálskou obranu. Jejich střelba ze střední vzdálenosti byla dobře pokrytá. Naše útočná snaha byla rychlá, jednoduchá a efektivní.

V druhé a třetí části se do hry začaly více zapojovat kadetky. Naše dominance na hřišti se mírně snížila. Mladé holky dokázaly slušně bránit. V útoku jim ale zkušenější soupeřky moc nedovolovaly. Snaha a chuť se cenila a tak i přes několik chybiček došlo k pochvale od fanoušků.

Poslední část přinesla opět jednoznačnější průběh. Hostující hráčky nenacházely síly na vyrovnanější hru či dokonce na korigování výsledku. Bruntálské dívky dohrávaly zápas v euforii.

SK Bruntál vs. BK Frýdek-Místek   96:45   (31:9, 22:12, 16:12, 27:12)

Body: Barnetová Sandra 19, Barnetová Nikol 15, Jedličková Kateřina 12, Lerbletierová Sára 10, Mazalová Petra 10, Šandová Michaela 10, Rošková Aneta 9, Vajdová Klára 7, Samsonová Hana 4, Balušková Veronika, Kuspišová Nikol. Trojky: 3:1. Trestné hody: 8/5-13/8. Fauly: 15:10. Rozhodčí: Martin Opršal.

Související příspěvky