Přehled týdne (29. 10. – 4. 11. 2018)

Ženy nezvládly domácí utkání druhé ligy s Prostějovem. Zato v Olomouci si pěkně v SML zastřílely. Kadeti si s přehledem došli proti oslabeným Ostravákům pro výhru. Jejich stejně staré kolegyně byly úspěšné v Havířově. Minižačky U12 odehrály na hřišti favorita soutěže dobré zápasy.

Ženy A

sobota 3. 11. 2018

SK Bruntál vs. TJ OP Prostějov   65:84   (16:33, 20:20, 15:18, 14:13)

Domácí utkání ženám vůbec nevyšlo. Bruntálské hráčky zaostávaly na doskoku pod oběma koši, chyběla odvaha k průniku do obrany soupeřek. Střelba ze střední a větší vzdálenosti tentokrát nebyla tolik úspěšná. Proti rychlé práci soupeřek v obraně se naše hráčky nedostávaly k volným střelám. Po první části, kdy se její poslední tři minuty proměnily v naši herní “tragédii”, se bruntálské hráčky dostaly maximálně ke srovnání hry. Na větší korigování skóre to tentokrát nebylo.

Body: Mazalová Petra 14, Šandová Michaela 14, Barnetová Sandra 9, Ječmenová Julie 8, Jedličková Kateřina 8, Kuzmová Kateřina 8, Barnetová Nikol 2, Samsonová Hana 2. Trojky: 2:5. Trestné hody: 23/9-23/15. Fauly: 27:19. Rozhodčí: Smelty J., Rust O.

Ženy B

úterý 30. 10. 2018

SK UP Olomouc B vs. SK Bruntál B   52:107   (23:31, 13:23, 13:30, 3:23)

Na Hané mělo jít o přípravu na víkendové ligové utkání. Děvčata si v poklidu došla pro výhru. V zápase si pěkně zastřílela a jakoby vyčerpala veškerý střelný prach, který jim pak chyběl o víkendu.

Body: Jedličková Kateřina 24, Ječmenová Julie 15, Kuzmová Kateřina 14, Samsonová Hana 12, Šandová Michaela 10, Jedličková Anna 9, Mazalová Petra 9, Barnetová Nikol 6, Balušková Veronika 4, Kuspišová Nikol 4. Trojky: 3:11. Trestné hody: 16/11-9/4. Fauly: 13:12. Rozhodčí: Zatloukal O.

Kadeti U17

neděle 4. 11. 2018

SK Bruntál vs. BK NH Ostrava B   76:57   (17:14, 20:8, 15:17, 24:18)

Soupeři dorazili pouze v pětičlenné sestavě. S postupujícím časem utkání to bylo znát, když ostravským mladíkům postupně docházely síly. Domácí trenérka tak mohla dát větší příležitost širší lavičce.

Body: Frank Vojtěch 12, Gecašek František 12, Šanda Filip 12, Barák Filip 9, Němčík Petr 9, Demel Jan 8, Dolanský Daniel 6, Šesták Matěj 6, Kalisz Mikuláš 2, Brňák Vojtěch, Zdráhal Marek. Trojky: 1:3. Trestné hody: 7/3-11/3. Fauly: 14:8. Rozhodčí: Jedličková Kateřina, Balušková Veronika.

Kadetky U17

BK Havířov B vs. SK Bruntál   46:80   (7:24, 13:18, 18:14, 8:24)

Hráčky základní sestavy již v prvních minutách zápasu ukázaly, kdo si v dnešním zápase odnese vítězství. Od prvních minut holky běhaly, zakončovaly s přesností a především plnily pokyny trenérů. Díky tomu byl stav po 1. čtvrtině 24:7. Druhá čtvrtina probíhala ve stejném tempu a bruntálské dívky tak snadno mohly navyšovat skóre ve svůj prospěch. Jak již bývá zvykem, naše 3. třetiny bývají kritické. To platilo i v dnešním zápase. Po vystřídání hráček se hra zpomalila, přihrávky byly nepřesné a střelba často zbrklá. Děvčata přestala plnit úkoly trenérů a obrana také vázla. Po oddechovém čase a prostřídání některých hráček zpět do zápasu, přišla opět naše hra, s níž jsme dotáhly zápas do dříve rozhodnutého vítězství 80:46. V poslední čtvrtině utkání dostaly příležitost naše nejmladší hráčky, během níž nabraly mnoho cenných zkušeností.

Body: Mazalová Petra 27, Jedličková Anna 18, Harabišová Nela 10, Tesařová Michaela 9, Ječmenová Julie 6, Barnetová Anna 4, Vajdová Klára 4, Sobotková Anna 2. Trojky: :. Trestné hody: 20/11-16/3. Fauly: 15:18. Rozhodčí: Sýkora V., Nováková B.

Minižačky U12

OSK Olomouc vs. SK Bruntál   79:62   (16:24, 28:14, 21:9, 14:15)

Body: Němcová Michaela 25, Rollerová Magda 11, Vaculíková Jana 10, Mazalová Tereza 9, Franková Viola 4, Drápalová Barbora 3, Duhajská Barbora, Mičková Markéta, Šestáková Tereza, Zatloukalová Agáta. Trojky: :. Trestné hody: /-/. Fauly: :. Rozhodčí: Baďura O., Hudec F.

OSK Olomouc vs. SK Bruntál   71:44   (16:11, 18:7, 23:10, 14:16)

Body: Němcová Michaela 14, Mazalová Tereza 9, Rollerová Magda 6, Šestáková Tereza 4, Vaculíková Jana 4, Franková Viola 3, Mičková Markéta 2, Zatloukalová Agáta 2, Drápalová Barbora, Duhajská Barbora. Trojky: :. Trestné hody: /-/. Fauly: :. Rozhodčí: Baďura O., Hudec F.