Menu Zavřeno

Pomozte nám vašim klikem

Jsme tam. I náš klub se přidal k tisícům neziskových organizací, které navázaly spolupráci se serverem givt.cz. Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci. Uvidíme, zda spolupráce bude úspěšná. A aby byla, potřebujeme pomoc všech našich fanoušků, přátel, rodičů apod. Oč jde?

Vy nakoupíte na některém ze stovek e-shopů za cenu, kterou tak jak tak zaplatíte. Žádná “kačka” navíc. Prodejce prostřednictvím serveru givt.cz pošle nějakou “drobnou” na náš účet. Čím více budete nakupovat, tím více se k nám dostane.

 

Pomozte nám při běžných nákupech

Uděláte to takto:

  1. Před nákupem půjdete na http://bit.ly/Podporuji-Sportovní-Klub-Bruntál
  2. Vyberete naši organizaci a e-shop na kterém chcete nakoupit
  3. Nakoupíte, jak jste zvyklí

To je celé. Nestojí vás to ani korunu navíc a my dostaneme část peněz z ceny nákupu.

 

Záleží jen na vás, co vše si následně budeme moci pořídit? Nový míč, zajet si na turnaj, bezva rozlučku po úspěšné sezóně.

Výběr je veliký. Nakupovat můžete na nejznámějších e-shopech. Tak jen smělo do toho.

První vaší pomoci může být instalace doplňku do internetového prohlížeče. Hned vás upozorní při návštěvě zapojeného obchodu. A nám vhodí do kasičky prvních 10,- Kč.

Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům – ať nenakupují “zbytečně” 🙂

Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám!

Tak nakupujte, nakupujte, nakupujte.


Video s názornou ukázkou:


 

Související příspěvky