Nejmladší minižactvo jednou úspěšné

V sobotu po obědě se předvedla naše smíšená sestava minižactva U11 proti rezervě ostravských Hadů. V prvním utkání se tým rozkoukával a seznamoval s hrou. Díky velké bojovnosti a houževnatosti se v druhém utkání dopracoval k prvnímu vítězství v soutěži a k pochvale od trenérky.

Snakes Ostrava B vs. SK Bruntál   22:6   (4:2, 8:2, 0:0, 12:0)

V prvním zápase působili naši hráči nesehraně a ospale. Kromě zkušenějších chlapců nastoupili i čtyři začátečníci, kteří nemají mnoho herních zkušeností.

Fyzicky i výškově byla obě družstva vyrovnaná, nicméně soupeř byl ve všech směrech aktivnější. Důslednou a mnohdy až faulem zavánějící obranou nám znemožňoval přesun do útočné poloviny. Na naší straně docházelo k nepřesnostem v přihrávání a zbytečným prodlevám v zakončování.V dvou čtvrtinách jsme nedokázali vstřelit ani jediný koš.

Snakes Ostrava B vs. SK Bruntál   9:12   (2:6, 0:3, 2:2, 5:1)

Ve druhém utkání po úpravě sestavy a důrazném hodnocení trenérky se naši hráči probrali a po prvním vstřeleném koši ožili. Bojovali o každý míč, v obraně stínovali soupeře a po několika pěkných akcích se dostali do vedení o sedm bodů. Tento náskok udrželi až do poslední čtvrtiny. Pak ale ostravští dorovnali na rozdíl tří bodů a poslední dvě minuty jsme odehráli pod silným tlakem soupeře. Byla patrná silná nervozita, ale touha po výhře dokázala naše hráče vyburcovat k udržení výsledku a našemu prvnímu vítězství.

Podobné příspěvky

Žačkám dvojité okresní derby vyšlo Dva zápasy, dva rozdílné průběhy, dva podobné závěry. O víkendu přinesla nadregionální liga žaček U15 utkání "dvojiček". Jedno domácí a jedno venkovní utkání se stejným soupeřem. Bruntálské dívky změřily síly s děvčaty z Krnova. Z obou utkání vyšly j...
Žačky vítězně s Javorníkem i Šumperkem Poslední víkend dopadl pro bruntálské žačky U15 vítězně. V nadregionální lize v sobotu s přehledem přehrály Javorník, v neděli v dramatickém utkání Šumperk. Tímto se posunuly na druhé místo soutěže.
Přehled týdne (14. 1. – 20. 1. 2019) Z osmi utkání minulého týdne dotáhly naše týmy do vítězného konce pouze tři. V derby s Krnovem byli dvakrát úspěšní minižáci U13. Ve Valmezu vyhrály žačky U15. Všechny porážky nám uštědřily ostravské týmy. Minižáci U11 padli s MOaP Ostrava, minižačky...