Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/143133/virtual/www/wp-includes/cron.php on line 667
Co nás čeká v sezóně 2019/2020 - Sportovní klub Bruntál
Menu Zavřeno

Co nás čeká v sezóně 2019/2020

V září se rozběhne nová sezóna 2019/2020. Stejně jako v té minulé budou naše družstva účinkovat v deseti soutěžích. Po několika letech neobsadíme kategorii kadetek U17. Naproti tomu se poprvé můžeme těšit na utkání juniorů U19.

Dokument je průběžně aktualizován! Poslední aktualizace: 17.7.2019, 08:56

Ženy A – 2.liga

Třetí sezónu po sobě budou ženy účinkovat v druhé lize žen. Budou se snažit obhájit pěknou sedmou příčku. Novou trenérkou družstva se stala Michaela Šandová, která bude zároveň i jednou z hráček. K výraznější obměně kádru nedojde. Tým bude spoléhat na nabyté zkušenosti z minulých let.

Systém soutěže: Utkání sobota a neděle. Dvě skupiny. Ve skupině každý s každým. Týmy na 1.-4.místě postupují do finálové skupiny, kde se utkají s týmy vedlejší skupiny. Přenáší se výsledky ze základní skupiny. Týmy na 5.-7.místě skupiny hrají spolu o umístění.

Týmy v soutěži: SK UP Olomouc, BK Příbor, SK Bruntál, BK Vlčice Žďár, ADFORS Basket Litomyšl, Basketball Nymburk B, Basket Poděbrady

Úvodní zápasy: Basket Poděbrady (Poděbrady, 5. 10 .2019), Basketball Nymburk B (Nymburk, 6. 10. 2019)

Ženy B – Severomoravská liga

Do soutěže vstoupí bruntálská sestava jako vítězky z posledních tří ročníků. Trenérka Michaela Šandová bude dávat větší příležitost mladším dívkám, které nedostanou tolik příležitostí v 2.lize.

Systém soutěže: Jedno utkání v jeden den během daného týdne. Jedna skupina každý s každým.

Týmy v soutěži: SK Bruntál B, BK Frýdek-Místek, BK Havířov B, TJ Loko Krnov, SK UP Olomouc, Basket Ostrava, BK START Ostrava, TBS Přerov

Úvodní zápas: Start Ostrava (Bruntál, 19. – 20. 9. 2019)

Junioři U19 – Nadregionální liga

V krátké historii klubu obsadíme kategorii pro chlapce ročníku 2001 a mladší poprvé. Trenérkou bude Michael Šandová.

Systém soutěže: Systém určí ČBF, která rozdělí všechna přihlášená družstva do skupin.

Týmy v soutěži: BC Nový Jičín, TJ Jiskra Kyjov, BK Krnov, TJ Spartak Uherský Brod, Lokomotiva Břeclav, BK Vyškov, SK Bruntál, Tygři JBC Brno, BBK DS Brno, BBK Blansko

Úvodní zápasy: 28. – 29. 9. 2019

Kadeti U17 – Nadregionální liga

Kluci ročníku narození 2003 a mladší budou obhajovat první místo z poslední sezóny. Soutěž budou hrát mladší kluci z tréninkové skupiny trenérky Michaely Šandové.

Systém soutěže: Systém určí ČBF, která rozdělí všechna přihlášená družstva do skupin.

Týmy v soutěži: TJ Start Havířov, BC Nový Jičín, BK Krnov, SK Bruntál, BK Opava B, BK NH Ostrava B, BK Příbor B, TBS Přerov, BK Snakes Ostrava B, BK Lipník nad Bečvou, BK Zlín B, Basket Valmez

Úvodní zápasy: 5. – 6. 10. 2019

Žáci U15 – Nadregionální liga

Malý počet hráčů nám nedovolí hrát ligovou soutěž U14 a tak do této kategorie nám mladíci přeskočí z kategorie minižáků U13. Trenérkou bude Kamila Franková.

Systém soutěže: Systém určí ČBF, která rozdělí všechna přihlášená družstva do skupin.

Týmy v soutěži: BK Příbor, TJ Start Havířov, BK Opava B, BK NH Ostrava B, TJ Sokol Karviná, SK Bruntál, BK Krnov

Úvodní zápasy: 14. – 15. 9. 2019

Žáčky U15 – Nadregionální liga

Trenér Jiří Svoboda bude hrát soutěž s ligovými děvčaty U14, které doplní o dvě hráčky této kategorie. Zápasy budou pro děvčata sloužit k nabírání zkušeností.

Systém soutěže: Systém určí ČBF, která rozdělí všechna přihlášená družstva do skupin.

Týmy v soutěži: TJ Lokomotiva Krnov, BK Panter Javorník, SKB Česká Třebová, SK Bruntál, TJ Šumperk, BK Lipník nad Bečvou A, BK Lipník nad Bečvou B

Úvodní zápasy: 14. – 15. 9. 2019

Žáčky U14 – Žákovská liga

Děvčata trenéra Jiřího Svobody se představí v základní skupině F ligové soutěže.

Systém soutěže: V základní skupině se bude hrát každý s každým dvoukolově. Z družstev na 1. a 2. místě základních skupin doplněných o 4 družstva s nejlepší přepočtenou bilancí na 3. místech budou vytvořeny dvě extraligové skupiny. Družstva, která nepostoupila do extraligy, budou rozdělena do čtyř skupin. V nich se bude hrát každý s každým dvoukolově ve dvojicích bez započtení výsledků ze základní části.

Týmy v soutěži: Lokomotiva Krnov, SBŠ Ostrava, Basket Ostrava, SK Bruntál, OSK Olomouc, Basket Valmez, BK Havířov

Úvodní zápasy: SBŠ Ostrava (Ostrava, 21. 9. 2019), Basket Ostrava (Ostrava, 22. 9. 2019)

Minižáci U12 – Oblastní přebor

Do své první sezóny s chlapci vstoupí trenér Emil Hladný. Kluci se oddělili od smíšené tréninkové skupiny tvořené dětmi ročníků 2008 a mladší. Tým doplní několik mladíků ročníku 2007.

Systém soutěže: Družstva jsou rozdělena do dvou pětičlenných skupin, kde bude hrát každý s každým, dvoukolově. Poté budou vytvořeny skupiny o 1.-4., 5.-8. a 9.-10.místo. Dvě utkání v jeden den stanoveného víkendu. Bruntálský tým je nalosován do skupiny B.

Týmy ve skupině: BK Příbor, Basketpoint Frýdek-Místek, TJ Start Havířov, SK Bruntál, BK Opava, Basket Valmez, BK NH Flames Poruba, BK NH Flames Slezská Ostrava, BK NH Flames MOaP, BK Snakes Ostrava, BK Snakes Orlová

Úvodní zápasy: Snakes Orlová (Bruntál, 21. -22. 9. 2019)

Minižačky U12 – Oblastní přebor

V minulé sezóně dokázala děvčata ročníků 2008 a mladší uhrát několik povedených zápasů. Společně s trenérkou Kateřinou Jedličkovou budou chtít navázat na zlepšující se výkony v průběhu jara.

Systém soutěže: Družstva jsou rozdělena do dvou pětičlenných skupin, kde bude hrát každý s každým, dvoukolově. Poté bude vytvořena finálová skupina, skupina o 5.-8. místo a poslední týmy základní skupiny si to rozdají o 9.-10.místo. Budou se hrát dvě utkání v jeden den stanoveného víkendu. Bruntálský tým je nalosován do skupiny A.

Týmy ve skupině: SBŠ Ostrava, TJ Loko Krnov, BK Havířov, SK Bruntál, BK START Ostrava

Úvodní zápasy: Lokomotiva Krnov (Bruntál, 21. -22. 9. 2019)

Minižačky U11 – Oblastní přebor

Do soutěže se zapojí převážně naše nové basketbalové naděje ročníků 2009. Stávající děvčata doplní nové dívky z podzimních náborů.

Systém soutěže: I v této soutěži jsou týmy rozděleny do dvou pětičlenných skupin, kde se bude hrát každý s každým, dvoukolově. Poté bude vytvořena finálová skupina, skupina o 5.-8. místo a poslední týmy základní skupiny si to rozdají o 9.-10.místo. Budou se hrát dvě utkání v jeden den stanoveného víkendu. Bruntálský tým je nalosován do skupiny B.

Týmy v soutěži: SBŠ Ostrava B, TJ Loko Krnov, BK Havířov, SK Bruntál, OSK Olomouc

Úvodní zápasy: OSK Olomouc (Olomouc, 15. 9. 2019)

Související příspěvky