Menu Zavřeno

Česká olympijská nadace – plní dětem sportovní sny

Plníme dětem sportovní sny

Máte doma sportovce, kterému je 6-18 let, ale financování jeho sportovní aktivity je pro Vás problém? Nevíte nebo si nejste jistí, zda můžete o příspěvek zažádat?

Přečtěte si následující otázky a pokud alespoň jednou odpovíte ANO, tak se nebojte vyplnit a odeslat formulář, který naleznete ZDE.

  • Pobíráte přídavek na dítě nebo jinou státní sociální podporu?
  • Vyrůstá dítě v dětském domově?
  • Máte dítě v pěstounské péči?
  • Jste rodič samoživitel?
  • Ocitli jste se vinou mimořádných okolností v tíživé sociální situaci?
Česká olympijská nadace

Projekt Česká olympijská nadace podporuje sportovce ve věku 6-18 let. Nezáleží na talentu, ale na chuti sportovat. Patrony projektu jsou olympijští medailisté z Vancouveru, Londýna, Soči a Rio de Janeira. Prezidentem je trojnásobný olympijský vítěz Jan Železný. Sport nesmí být výsadou bohatých. Cílem nadace je umožnit sportovat dětem, kterým v tom brání nedostatek peněz.

Česká olympijská nadace přispívá jednotlivcům na konkrétní věci jako sportovní vybavení, členské příspěvky, sportovní kurzy, kroužky a soustředění.

Komise nadace (olympijští medailisté a zástupci olympijského výboru) rozhoduje o konkrétní přidělené částce podle konkrétních okolností, situace žadatele a podle finančních možností nadace.

„Těším se, že pomůžeme dětem plnit si své sny. Ke sportu má mít přístup každý.“

Jaroslav Kulhavý, olympijský vítěz

Zájemci vyplní jednoduchý formulář na webových stránkách, jehož součástí je doložení sociální situace žadatele.

NEZÁLEŽÍ NÁM NA TALENTU, ALE NA CHUTI SPORTOVAT!

Související příspěvky