Žáci U15 budou hrát žákovskou ligu

Žáci U15 se mohou těšit na zápasy žákovské ligy. Rozhodlo o tom poslední kolo nadregionální soutěže skupiny G. Bruntálským se podařilo vyhrát v Olomouci a udrželi si postupové místo.

Povedené tažení nadregionální soutěži mají bruntálští starší žáci. V konečné tabulce obsadili konečné třetí místo. Před sebou měli pouze týmy Krnova a Karviné, jenž soutěž hráli s povolením starších hráčů. V konečném zúčtování to znamená, že vítězem skupiny „G“ nadregionální soutěže se stal bruntálský tým. Tím si vybojoval účast v žákovské lize žáků U15.

K úspěchu vedla cesta přes zlepšené výkony v druhé části soutěže. V ní utrpěli bruntálští hoši pouze domácí porážku s Krnovem. Další týmy již na naše mladíky nenašly zbraň.

Tým se představí ve skupině „C“, kde je čeká pět soupeřů. Soutěž se hraje dvoukolově, což znamená, že se s každým soupeřem utká jednou doma a jednou na jeho palubovce.

Soupeři v lize: BC Vysočina, BK NH Ostrava, BK SK Žabovřesky, Jiskra Kyjov a TJ Slavia Kroměříž.

Favority skupiny jsou mladíci z Žabovřesk a z Vysočiny. Pro naše kluky půjde o získávání zkušeností. Svěřencům trenérek Michaely Šandové a Gabriely Jedličkové přejeme, ať se jim daří a zvládnou soutěž se ctí.

Hráči: Barák Filip, Frank Vojtěch, Gecašek František, Holler Jakub, Chylík Ondřej, Krpec Tobiáš, Meca Jonáš, Němčík Petr, Rožnovský Tadeáš, Šanda Filip, Štoller Marek, Zdráhal Marek.

Konečná tabulka nadregionální soutěže, skupina G
Zápasy družstva v nadregionální soutěži:

Sdílejte nás!