Výsledky v týdnu (5. 2. – 11. 2. 2018)

V Severomoravské lize odehrály ženy B další úspěšné utkání. V okresním derby se kadetkám U17 podařilo vrátit soupeřkám podzimní porážku. Žáci U15 splnili roli favorita. Oslabené minižačky se vrátily ze hřiště soupeřek s nepořízenou. Minižáci U12 byly úspěšní napůl. Sestava minižactva U10 sbírala další zkušenosti.

Ženy “B”

úterý 6. 2. 2018

SK UP Olomouc B vs. SK Bruntál B   47:59   (3:21, 15:5, 13:16, 16:17)

Bruntálské ženy vstoupily do zápasu velice soustředěné a s odhodláním rychle rozhodnout. Aktivní obrana a rychlé protiútoky vedly k výraznému náskoku již po první části. V druhé části hostující hráčky dost polevily. Mladším hráčkám na hřišti se nedařilo zakončovat. Po poločasové přestávce si Bruntalačky hru hlídaly.

Body: Barnetová Sandra 24, Šandová Michaela 8, Jedličková Kateřina 7, Mazalová Petra 6, Samsonová Hana 5, Kuspišová Nikol 4, Barnetová Nikol 2, Vajdová Klára 2, Ječmenová Julie 1, Balušková Veronika. Trojky: 3:2. Trestné hody: 12/8-25/17. Fauly: 16:19. Rozhodčí: Zatloukal Ondřej.

Kadetky U17

neděle 11. 2. 2018

SK Bruntál vs. Lokomotiva Krnov   58:38   (28:5, 8:10, 15:16, 7:7)

Směr vývoje utkání určila první část. Domácí hráčky vyrukovaly s celoplošnou agresivní obranou, která soupeřkám dělala starosti. Úspěšně se dařilo trestat chyby Krnovaček. Výrazné vedení po první čtvrtině dalo příležitost větší minutáže mladším hráčkám.

Body: Mazalová Petra 18, Ječmenová Julie 15, Vajdová Klára 12, Balušková Veronika 8, Oravcová Lucie 3, Harabišová Nela 2, Grmelová Sofie, Machová Viktorie. Trojky: 2:0. Trestné hody: 21/10-24/10. Fauly: 19:14. Rozhodčí: Jedličková Kateřina, Krejčí Kristýna.

Žáci U15

čtvrtek 8. 2. 2018

SK Bruntál vs. Basketpoint Frýdek-Místek   120:86   (31:21, 28:22, 21:26, 40:17)

Minižáci U12

sobota 10. 2. 2018

SK Bruntál vs. BK NH Flames Ostrava MOaP   52:45   (16:8, 10:10, 17:8, 7:19)

SK Bruntál vs. BK NH Flames Ostrava MOaP   41:52   (11:4, 10:15, 9:15, 11:18)

Minižačky U12

TJ OP Prostějov vs. SK Bruntál   65:29   (11:14, 19:5, 14:4, 21:6)

TJ OP Prostějov vs. SK Bruntál   59:30   (24:8, 12:8, 13:4, 10:10)

Minižáci U10

BK NH Flames Ostrava MOaP vs. SK Cihelní Bruntál   34:4   (14:2, 8:2, 10:0, 4:0)