Výsledky v týdnu (16. – 22. 1. 2017)

O víkendu se do utkání moc bruntálských týmů nezapojilo. Žačky U15 vyhrály v Krnově další utkání nadregionální soutěže. Nejmladší hráči a hráčky odehráli v Ostravě poslední miniturnaj. S domácí sestavou vysoko prohráli. Soupeřky z Olomouce na zápasy nedorazily.

Žačky U15

Neděle 22. 1. 2017

Žačky U15

Začátek utkání nezastihl bruntálské hráčky moc soustředěné. Z toho pramenily chyby, jenž dokázaly Krnovačky trestat. Dostaly se do šestibodového vedení a hostující trenérka vzala oddechový čas. Na hřiště se vrátila zklidněná děvčata s přesnější hrou. Rychle se podařilo vedení otočit na bruntálskou stranu a do poločasové přestávky jej dále navyšovat. Dařilo se hrát rychle, jednoduše i přesně. Obrana vytvořila několik chyb, rozhozené domácí hráčky je nedokázaly trestat. Bylo patrné, že je po úvodních povedených minutách následný vývoj zaskočil. Do jejich zakončení se vloudilo hodně nepřesností.
Po úvodních minutách druhého poločasu bruntálský náskok dále narostl. Očekávaný tlak domácích se nekonal. Za tohoto vývoje utkání dala trenérka Šandová větší příležitost mladším hráčkám. Více chyb a nepřesností na naší straně Krnovačky využily ke snížení své ztráty.

Lokomotiva Krnov vs. SK Bruntál   40:68   (13:21, 8:16, 10:19, 9:12)

Body: Lerbletierová Sára 24, Ječmenová Julie 18, Jedličková Anna 14, Machová Viktorie 6, Harabišová Nela 2, Miko Barbora 2, Oravcová Lucie 2, Chlebíková Nela. Trojky: 0:1. Trestné hody: 12/4-8/1. Fauly: 7:13. Rozhodčí: Čarnecký Martin, Janovský Martin.

Minižactvo U9

Sobota 21. 1. 2017

Do Ostravy odcestovala velice mladá a nezkušená sestava. Cílem bylo více se seznámit s basketbalovou hrou. Nabrat první zápasové zkušenosti.

SBŠ Ostrava vs. SK Bruntál   64:6   (16:0, 18:0, 12:6, 18:0)

Domácí dívky nás převyšovaly v individuálních dovednostech a týmové hře. Našim cílem bylo bojovat a učit se.

OSK Olomouc vs. SK Bruntál   NEODEHRÁNO

Soupeřky do Ostravy nedorazily. Oba týmy se dohodnou na náhradním termínu dohrávky.