Seznam tělocvičen

A - B - C - Č - D - Ď - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - Ř - S - Š - T - Ť - U - V - W - X - Y - Z - Ž


B

BenešovZákladní škola - halaDukelská 1818
BludovZŠ Karla staršího ze ŽerotínaNová dědina 368
BochniaGimnazjum Nr 1 im. Św. Kingi w BochniBernardyńska 1
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. BarbaryKonfederatów Barskich 27
Sportovní hala Władysława Stawiarskiegoks. J. Poniatowskiego 32
Brandýs nad LabemZŠ Na VýsluníKostelecká 1750
BrnoZŠ KneslovaKneslova 28
BruntálSportovní halaZeyerova 14
Stará hasičská zbrojnicePartyzánská 1461/49
Střední průmyslová škola a Obchodní akademieKavalcova 814/1
Tělocvična SOŠ BruntálDukelská 797/5
Základní škola CihelníCihelní 6
ZŠ ŠkolníŠkolní 723/2

Č

Český TěšínSportovní halaFrýdecká 690/32

F

Frýdek-MístekSPŠ Frýdek-Místek28.října 939
Frýdlant nad OstravicíZŠ Frýdlant nad OstravicíT.G.Masaryka 1260

H

HavířovGymnázium Havířov-PodlesíStudentská 1
Sportovní halaŽákovská ul.
SPŠE HavířovMakarenkova 1
Základní školaMarušky Kudeříkové 1143/14
HraniceGymnáziumZborovská 293
Hala SPŠ a SOUsTeplická 48
Základní školaŠromotovo náměstí 177
Základní školaStruhlovsko 1795
HumpolecSportovní hala TJ JiskraTyršovo nám. 745

J

JavorníkZákladní školaŠkolní 72
JeseníkGymnáziumKomenského 28
Sportovní halaDukelská 1047

K

KarvináZákladní školaDružby 1383
ZŠ MajakovskéhoMajakovského 2219
KolínSOU SpojůJaselská 826
Krnov1.Základní školaDvořákův okruh 60/2
Sportovní hala TJ LokomotivaBruntálská 59
ZŠ Janáčkovo náměstíJanáčkovo náměstí 17
KroměřížHala TJ SlaviaKotojedská 2590
Střední zdravotnická školaAlbertova 4261/25
ZŠ SlovanZeyerova 3354
ZŠ ZacharAlbertova 4062
KyjovHala TJ Jiskra, KyjovMezivodí  2233/2a

L

LanžhotSportovní halaMasarykova 22
Lipník nad BečvouHala ISŠEB.Němcové 1296

M

MohelniceIntegrovaná střední škola technická1. máje 667/2
Obchodní akademieOlomoucká 765/41
Základní školaMlýnská 1

N

Nový JičínSportovní hala BCNovosady 914/10

O

OlomoucDDM17. listopadu 1034/4
GymnáziumTomkova 314/45
Katedra tělesné výchovy UPHynaisova 8
Speciální mateřská škola a Základní škola pro sluchově postiženéKosmonautů 10
Sportovní hala DUKLA Na Šibeníkutř. Míru 5
Sportovní hala SŠPRooseveltova 79
Sportovní hala UPU sportovní haly 2
Střední zdravotnická školaPöttingova 624/2
Telocvična Slovanského gymnáziaPasteurova 19
Základní školaHeyrovského 460/33
Základní škola Františka StupkyStupkova 10
OpavaVíceúčelová sportovní halaŽižkova 2904/8
Základní školaMařádkova 15
OrlováZákladní školaŠkolní ulice 862
OstravaHala Sportovního GymnáziaPlzeňská 2627/16
Janáčkova konzervatořČeskobratrská 958/40
Sportovní hala TatranCingrova 1627/10
Středisko volného časuOstrčilova 9
TrojhalíK Trojhalí
Základní školaMUDr.Lukášové
Základní školaB. Dvorského 1
ZŠ A.Kučery, OstravaAlberta Kučery 1276/20
ZŠ Gen. PíkyGen. Píky
ZŠ Klegova, OstravaKlegova 27
ZŠ MitušovaMitušova 16
ZŠ MUDr. Emílie LukášovéKlegova 1169/29

P

PardubiceZákladní škola StudánkaLuční
PelhřimovSportovní halaNádražní 1536
PostřelmovTělocvičnaKomenského 260
PrahaHala BA Sparta, Praha 5Kuncova 1617/3
ProstějovReálné gymnáziumStudentská ul.
Spektrum DDMVápenice 9
Sportcentrum DDMOlympijská 4
TJ OP Prostějov /letní tělocvična/Kostelecká 47
Základní školaPalackého 14
Základní školaDr. Horáka 24
Základní školaSídliště Svobody 3578/79
Základní školaMelantrichova 60
PřerovHala SK PřerovPetřivalského ul.
Obchodní akademieBratrská ul.
SokolovnaBrabansko 2
SOŠ a SOU ŠířavaČechova ul.7
Střední odborné učilištěKouřílkova ul. 1
UŠ, ŠířavaČechova
Základní škola KopaninyZa mlýnem 1250/1
PříborTělocvična Masarykova gymnáziaJičínská 528

R

Rožnov pod RadhoštěmStřední škola zemědělská a přírodovědnáDukelských hrdinů 570
SZeŠ Rožnov p/RDukelských hrdinů 570
RýmařovTělocvična GymnáziaSokolovská 34
RzezawaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi KrólowejSzkolna 11

S

Slezská OstravaGymnázium HladnovHladnovská 35

Š

ŠumperkGymnáziumMasarykovo náměstí 8
III. Základní škola8.května 63
SOŠ a SOUGen.Krátkého 30
Střední zemědělská školaZemědělská 3
Tyršův stadionŽerotínova 55
V. Základní školaVrchlického 22
VI. Základní školaŠumavská 21
Základní školaE.Beneše 15

T

Teplička nad VáhomZákladní školaŠkolská 490
TišnovSportovní hala SSK TišnovRiegrova 274
Trutnov3.základní školaKomenského 399

V

Valašské MeziříčíSPŠSt Valašské MeziříčíMáchova 628
Základní školaŠafaříkova726
Velké Meziříčí3.základní školaŠkolní 2055
Vrbno pod PradědemZákladní školaŠkolní 477/7

W

WiślaHala Sportowa im. Wiślańskich OlimpijczykówPlac Bogumiła Hoffa 5

Z

ZábřehIV. Základní školaSeverovýchod 26
Zlaté HoryZákladní školaWolkerova 712
Zlín10.Základní školaDřevnická 1790
3.Základní školaSlovenská 3076
GymnáziumLesní čtvrť III/1364
Sportovní hala ZelenéDukelská 5413
Základní školaKřiby 4788

Ž

Žďár nad SázavouII.Základní škola - halaKomenského 2
ŽilinaZŠ v ZávodíŠkolská 49