facebook

Výsledky v týdnu (12. 3. – 18. 3. 2018)

Šest utkání, šest výher. A jako bychom do hráčů a hráček před víkendem naládovali ten nejlepší střelný prach. Ve všech zápasech nám to pořádně pálilo. Velice povedený víkend. Snad nám to vydrží co nejdéle.

Žádný komentář

Výsledky v týdnu (5. 3. – 11. 3. 2018)

Minulý týden nám do zápasů zasáhla chřipková epidemie. Některá utkání se musela zrušit, v některých naše týmy musely nastoupit v neúplné sestavě. Ženy si přivezly z Čech důležitou výhru. Mladší kategorie se k výhrám nedopracovaly.

Žádný komentář

Výsledky v týdnu (26. 2. – 4. 3. 2018)

Pouze ve dvou utkáních se představily týmy SK Bruntál. V sobotu bojovali v Příboře žáci U15, v neděli dohrávaly své utkání ženy v SML. Plánovaná utkání minižaček U11 byla na žádost soupeřek odložena. Některé děti absolvovaly příměstský kemp.

Žádný komentář

Výsledky v týdnu (12. 2. – 18. 2. 2018)

Pouhé tři utkání přinesl minulý basketbalový týden. Hned z kraje týdne úspěšně zvládly dohrávku zápasu s SBŠ Ostrava B žačky U14. Na konci týdne se nedařilo minižačkám U11 v okresním derby.

Žádný komentář

Výsledky v týdnu (5. 2. – 11. 2. 2018)

V Severomoravské lize odehrály ženy B další úspěšné utkání. V okresním derby se kadetkám U17 podařilo vrátit soupeřkám podzimní porážku. Žáci U15 splnili roli favorita. Oslabené minižačky se vrátily ze hřiště soupeřek s nepořízenou. Minižáci U12 byly úspěšní napůl. Sestava minižactva U10 sbírala další zkušenosti.

Žádný komentář

Výsledky v týdnu (29. 1. – 4. 2. 2018)

Ženy B vrátily soupeřkám porážku. Žáci U15 a minižáci U12 byli také stoprocentně úspěšní. Minižačkám U11 se dařilo napůl. Kadetky se marně snažily přehrát favorita. Naše nejmladší sestava získávala další zkušenosti.

Žádný komentář

Výsledky v týdnu (22. 1. – 28. 1. 2018)

Ženám se v Čechách výsledkově nedařilo. B-tým bodoval v Havířově. Žáci si přivezli jednoznačnou výhru z Lipníka nad Bečvou. Oslabené žačky U14 nestačily na Basket Ostrava. V okresním derby propásli šanci na výhry minižáci U12. Stejně staré dívky si z Žiliny dovezly jednu výhru.

Žádný komentář

Výsledky v týdnu (15. 1. – 21. 1. 2018)

Čtvrteční utkání žen B v Havířově bylo z důvodu kalamitního stavu na cestách odloženo. Následující den se již dalo cestovat a tak si zajely kadetky do Příbora pro výhru. Minižačkám U12 se nedařilo na kvalifikaci o NF. Chuť si spravily následující den v soutěži U11. Žáci U15 začaly v Novém Jičíně úspěšně druhou část své soutěže.

Žádný komentář

Nafotili jsme si týmové fotky

V polovině prosince loňského roku proběhlo ve sportovní hale focení týmů našeho klubu. Všech sedm družstev si nafotilo skupinové fotografie. Tyto snímky budou sloužit k představení oddílu čtenářům Bruntálského deníku.

Žádný komentář

Výsledky v týdnu (1. 1. – 8. 1. 2018)

Kadetky si zajely do Javorníku pro porážku. Nejmladší minižačky se rozešly smírně s SBŠ Ostrava. Minižáci U12 se museli sklonit před Snakes Ostrava. Přípravka získávala zkušenosti v dalších zápasech.

Žádný komentář