facebook

Na tréninky přišel Mikuláš

K našim nejmladším přišla včera večer na trénink návštěva. K přípravce na ZŠ Cihelní a minižačkám na sportovní halu zavítal Mikuláš se svou družinou.

Žádný komentář

Výsledky v týdnu (20. 11. – 26. 11. 2017)

Po delší době máme stoprocentní víkend. O úspěch se postarali žáci U15, minižáci U12 a minižačky U11. Tři výhry se zrodily na domácí palubovce, tři na hřištích soupeřů.

Žádný komentář

Výsledky v týdnu (13. 11. – 19. 11. 2017)

Čtyřicátý šestý týden přinesl pouze tři zápasy bruntálských týmů. Ve čtvrtek si z Ostravy přivezly výhru kadetky. O víkendu musely skousnout dvě porážky žačky.

Žádný komentář

Ženy přidaly druhou výhru

Po více jak třech týdnech se doma představily bruntálské ženy v druhé lize. V utkání s Příborem své příznivce potěšily výhrou.

Žádný komentář

Výsledky v týdnu (16. 10. – 22. 10. 2017)

Během posledního týdne se podařilo vyhrát pouze našim ženám. Kadetky nezvládly utkání v Krnově, ostatní mládežnické týmy podlehly ostravskému ataku.

Žádný komentář

Výsledky v týdnu (2. 10. – 8. 10. 2017)

Za sebou máme výsledkově velmi neúspěšný týden. Z dvanácti utkání se podařilo vyhrát pouze jedno. Černý týden zachraňovaly pouze kadetky.

Žádný komentář

Kadetky přehrály Příbor

V předehrávce prvního kola nadregionální soutěže přivítaly kadetky U17 doma v úterní podvečer soupeřky z Příbora. Po solidním výkonu si mohly gratulovat k výhře.

Žádný komentář

Výsledky v týdnu (25. 9. – 1. 10. 2017)

Ženy neúspěšně dohrávaly odložené utkání 2.ligy a úspěšně absolvovaly Český pohár. Žáci U15 odehráli během soboty dvě utkání. Doma vítězné, v Ostravě s porážkou. Poprvé se představily minižačky U11. Jejich cesta do Orlové byla vítězná.

Žádný komentář

Se Žďárem fifty-fifty

Dvě utkání se Žďárem nad Sázavou odehrály naše ženy v polovině týdne. Nejprve je čekala ve středečním podvečeru dohrávka prvního kola 2.ligy. Následující den dopoledne svedl oba soupeře proti sobě Český pohár. Oba týmy si rozdělily po jedné výhře.

Žádný komentář

Výsledky v týdnu (18. 9. – 24. 9. 2017)

Poslední víkend si bruntálští fanoušci užili pořádné porce basketbalu. Celkem devět utkání a všechna se hrála na domácí palubovce. Z vítězství se mohli radovat v pěti utkáních. Určitě potěšeni byli prvním vystoupením našich žen v druhé lize.

Žádný komentář